Modelka Simona Krainová sa dva roky pred päťdesiatkou pýši závideniahodnou postavou. Vždy tvrdila, že za tým sú dobré gény, a čosi pravdy na to bude, lebo aj jej o šesť rokov staršia sestra vyzerá viac než dobre, ba poniektorí by boli ochotní uveriť, že sú dvojičky.

Pravdou však je, že tak Simona ako aj jej sestra okrem toho, že sa o svoj vzhľad starajú všemožnými skrášľovacími procedúrami, aj pravidelne cvičia, či behávajú. Simona už pred pár rokmi pochválila svoju staršiu sestru, ktorá kedysi ani náhodou nevyzerala tak dobre, že sa dala na beh a vďaka pravidelnému športovaniu teraz vyzerá tak dobre.

 

No hoci Simona cvičí ostošesť, denne beháva 10 kilometrov, každá žena dobre vie, že skutočný vek najviac odhalia ruky a tvár.  Simona pred časom priznala, ako bojuje s vráskami. Už pár rokov si zvykne pravidelne dopriať s mierou botox, ale využíva aj kozmetické nite, ktoré dokážu pokožku nadvihnúť.

 

Pozrite, ako vyzerala Simona kedysi a dnes. Neskutočný rozdiel!

 

Simona má možno pocit, že všetko zatiaľ robí s mierou, no jej fanúšikovia majú zjavne iný názor. Keď sa totiž nedávno pochválila novými fotkami, poriadne jej za "úpravy" tváre naložili, podľa mnohých z nich to už ani nie je ona. Nuž, pozrite, ako vyzerala Simona kedysi, a ako vyzerá na najnovších fotkách...