Kedysi boli najlepšie kamarátky, ktoré zdieľali spolu to dobré aj to zlé. Simona Krainová (48) a Dara Rolins (48) sa skamarátili po tom, ako zistili, že obidve chodia s tým istým mužom, ktorým nebol nik iný, ako lámač dievčenských sŕdc  Sagvan Tofi. Na toho sa potom, pochopiteľne, obidve vykašľali a z nich sa stali dobré priateľky. Neskôr si dokonca kúpili byty vedľa seba. Ale zakrátko na to ich opäť rozdelil muž, a to Simonin prvý manžel Bořek Slezáček, ktorého Dara neznášala.

Odvtedy má každá z blondínok svoj život a spolu sa nestýkajú. Dara žije pre svoju dcéru Lauru, ktorú ma s muzikantom Matějom Homolom. Simona má zase šťastnú a spokojnú rodinu so synom muzikanta Karla Vágnera a vychovávajú spolu pre zmenu dvoch synov. Ich dávne kamarátstvo už neriešia, podľa Simony ten vzťah jednoducho vyšumel. Ale spomienky zostávajú...

 

A tak Simona pri návšteve rodičov náhodou objavila dávne fotky takmer spred tridsiatich rokov, na ktorých pózujú spolu s Darou. S objavom sa, samozrejme, pochválila na sociálnej sieti, ale zrejme netušila, čo tým spôsobí.

 

Za tieto FOTKY si fanúšičky Daru riadne podali!  >>

 

Blondínky, pochopiteľne, vyzerali na fotkách inakšie, ako teraz, a ich fanúšičky sa komentárov (aj tých štipľavých) nezdržali. Keďže fotky zverejnila Simona, tej zväčša lichotili, zato Dare poriadne naložili. Pozrite si FOTO v GALÉRII, či právom.