Modelka Simona Krainová si povedala, že si nedá otravovať život nejakou pandémiou korony, zbalila rodinu a už nejaký ten piatok trávi viac než príjemné chvíle na ostrove Svätý Martin, ktorý patrí do karibského súostrovia Malé Antily. O tom, že si tam s manželom a synmi užívajú doslova raj na zemi, svedčia jej fotografie, o ktoré sa ochotne podelí aj so svojimi fanúšikmi. Veď si pozrite v GALÉRII, ako super sa tam majú, byť teraz tam, to by určite brali mnohí.

Simona síce o dva roky oslávi už päťdesiatku, ale stále sa môže pýšiť famóznou figúrou, na ktorú je patrične pyšná a aj ju celkom rada vystavuje na obdiv. Keď si dá miniatúrne bikiny, stále sa je na čo pozrieť. A keďže má poruke manžela aj dvoch už pomerne veľkých synov, vždy jej má kto urobiť aktuálne momentky z pláže a tak podobne.

Pozrite si FOTO Simony Krainovej! Tá teda dopadla!

No hoci sa Simona momentálne vypeká na horúcom slnku, dostalo sa jej "studenej sprchy", a to dokonca od vlastného dieťaťa. Jej mladší syn Bruno sa jej ponúkol, že je spraví fotku na pláži, ale... Že sa to skončí takto, sa Simone určite ani nesnívalo, veď pozrite v GALÉRII. Tá teda dopadla!