Nielen priaznivci legendárneho Karla Gotta (†80) sa tešia, že si môžu pozrieť film o ňom. Radosť možno budú mať aj obdivovatelia ďalších dvoch hviezd, ktoré už nie sú medzi nami. V susednom Česku totiž nakrúcajú minisériu o speváčke Ivete Bartošovej (†48) a jej prvej veľkej láske Petrovi Sepéšim(†25).

Kým film o Karlovi Gottovi je dokument, na tvorbe ktorého sa veľmi intenzívne podieľal samotný maestro, Iveta Bartošová (†48) a jej prvá veľká láska Petr Sepéši (†25) znova ožijú v hranej minisérii, kde niekdajšie spevácke hviezdy stvárnia súčasní mladí herci.

Miniseriál bude mapovať detstvo Ivety Bartošovej a najmä začiatky jej kariéry, čiže v ňom bude jej sestra dvojča Ivana, a tiež aj jej rodičia. A samozrejme, jej prvá láska, Peter Sepéši. Obaja mali sľubne rozbehnutú kariéru, a obaja skončili rovnako tragicky, pod kolesami vlaku, hoci každý z iného dôvodu.  Kým Petr zahynul nešťastnou náhodou pri tragickej autonehode na železničnom priecestí, Iveta sa svoj život rozhodla ukončiť sama.

Iveta a Ivana Bartošové v seriáli, z tej podoby mrazí! FOTO

Speváčku Ivetu Bartošovú vo filme stvárni mladá talentovaná česká herečka Anna Fialová (26), ktorá si zahrala napríklad vo filme Lída Baarová, kde stvárnila sestru Lídy Baarovej v podaní Táne Pauhofovej. Herečka, ktorá zároveň aj dobre spieva, pochádza z hereckého rodu, jej starým otcom bol legendárny český herec Karel Fiala (†95), ktorý sa preslávil ako Limonádový Joe. Petra Sepéšiho si zahrá Vojtěch Vodochodský a Ivetinu sestru dvojča Ivanu zase herečka Eliška Křenková.