Žije si svoj sen. Martin Chodúr sa hudbe v jej rôznych podobách venuje už od svojich troch rokov. Jeho babička bola opernou speváčkou v moravskom divadle, a jaj jeho rodičia majú vzťah k hudbe. Martin tak od troch rokov navštevoval ľudovú školu umenia, kde sa venoval nielen spevu, ale postupne zvládol hru na viacerých hudobných nástrojoch a dnes je z neho multiinštrumentalista, ktorý hrá na gitare, klavíri, klarinete, saxofóne a flaute. Nečudo, že jeho kroky potom viedli do súťaže SuperStar, ktorú v roku 2009 vyhral.

Okrem toho, že sa venuje hudbe, a to tak populárnej, ako aj džezu a vážnej hudbe, stíha v pohode aj rodinný život. Martin onedlho po víťazstve v súťaži SuperStar vzbudil pozornosť vzťahom s o 16 rokov staršou podnikateľkou, riaditeľkou kozmetickej firmy Ivonou Selníkovou. Hoci takémuto nesúrodému páru nedávali veľké nádeje, že im vzťah vydrží, opak sa stal pravdou. Dvojica sa už vyše päť rokov teší zo spoločného syna Martina, ktorý nedávno prezradil, že by rád išiel v živote v tatkových šľapajach, chce sa totiž stať spevákom.

 

Pozrite, ako sa zmenil Martin Chodúr! Čo sa s ním stalo?

Hovorí sa, že láska ide aj cez žalúdok, a tento fakt sa svojho času prejavil aj na Martinovej postave. Počas pandémie korony, keď najmä umelci nemali toľko pracovných príležitostí, a väčšinu času trávili doma, aj Martin mal podstatne viac času nielen pre svoju rodinu, ale najmä pre seba, a tak zapracoval na svoje postave. Radikálne schudol, a keď sa nedávno pochválil na sociálnej sieti novou fotografiou, jeho početné fanúšičky len pozerali. Aktuálne FOTO nájdete v GALÉRII.