Manželstvo Agáty Hanychovej a Jakuba Prachařa je už minulosťou, každý si žije svojím životom. No kým u Agáty by sa dalo povedať, že nič nové pod slnkom, Jakub všetkých šokoval, a možno najviac práve jeho bývalku Agátu.

Búrliváčka Agáta po prvotnom šoku z rozchodu, keď jej Jakub svoje rozhodnutie oznámil práve na šieste výročie ich sobáša, sa išla vyplakať k mame Veronike Žilkovej do Izraela. Rýchlo sa však "otriasla", a hoci spočiatku tvrdila, že ju muži nezaujímajú, od rozchodu s Jakubom ich už stihla vymeniť aspoň štyroch.

Jakub tiež nezaháľal, a krátko po rozchode s Agátou si začal vzťah s modelkou Denisou Dvořákovou, lenže ako rýchlo sa to medzi nimi začalo, tak rýchlo sa to aj skončilo. A keďže sa Jakub zo spoločného domu odsťahoval, vrátil sa pekne k svojej mame do detskej izby. A vstúpil si do svedomia. Zmyslom jeho života momentálne je totiž pre neho tá najdôležitejšia žena, a tou je jeho dcéra Mia.

To je rozdiel! Pozrite, ako sa Jakub Prachař zmenil po rozvode!

Keďže Mia má ešte len tri roky, Jakub sa rozhodol zásadným spôsobom zmeniť svoj život, aby tu s ňou a pre ňu mohol byť čo najdlhšie. Zmenil životosprávu, začal sa zdravšie stravovať, vari aj cvičiť, a zmeny na seba nenechali dlho čakať. Keď Jakubova sestra Mariana teraz zverejnila jeho aktuálnu fotografiu, mnohí zostali z Jakuba v šoku. Pozrite si FOFO v GALÉRII, ako teraz vyzerá.