To, ako vyzerá, ju živí, a tak nečudo, že si dáva záležať... Modelka Simona Krainová je známa tým, že sa o svoje telo stará po každej stránke. Zdravo sa stravuje, cvičí, aby mohla v jedle aj občas zhrešiť a taktiež dbá o svoju pleť. Simona sa netají, že sa nevyhýba ani zákrokom estetickej medicíny, len aby spomalila starnutie.

"Niekde som čítala, že medzi mladosťou a starobou leží niekoľko rokov, ktorým sa hovorí kríza stredného veku. Tento oddychový čas je tu preto, aby ste sa rozhodli, čo urobíte s druhou polovicou života. Nakoniec si zvolíte jednu z dvoch možností," zafilozofovala Simona. "Kto sa rozhodne vrátiť sa do mladosti, zaobstará si po štyridsiatke nové deti s novým partnerom. Kto sa rozhodne starnúť, zaobstará si nové knižky s novým obsahom. Ten, kto sa vracia, volí hluk. Kto ide dopredu, volí ticho. Obe cesty sú správne - a vy si musíte jednu z nich zvoliť. Keď to neurobíte, jedného dňa z vás bude naštvaný dôchodca," má jasno modelka. "Tak čo, akú cestu by ste si zvolili vy? Ja volím hlučné ticho a tvár bez vrások," napísala Simona. A odvaha jej k tomu rozhodne nechýba, veď pozrite!

 

Simona Krainová ukázala desivé FOTO!

 

Simona Krainová si povedala, že kašle na vek, čo tam po tom, že jej ťahá na päťdesiatku. Pre krásu je ochotná podstúpiť takmer všetko a nemá problém sa s tým pochváliť na sociálnej sieti. No z najnovších záberov vám bude behať mráz po chrbte, a fanúšičky jej to aj dali patrične v komentároch najavo. Veď pozrite, čo so sebou porobila...