Hoci stále vyzerajú veľmi mlado, bývalá tenistka Anna Kournikovová (40) a spevák Enrique Iglesias (46) dozreli, dospeli, a teraz je pre nich prioritou ich rodina. Slávny pár je spolu už 20 rokov a teší sa z troch detí. Staršie dvojičky Lucy a Nicholas oslávia v decembri štvrté narodeniny a ich mladšia sestra Mary, ktorej všetci hovoria Masha, bude mať koncom januára dva roky.

Pyšní rodičia sa na sociálnej sieti zvyknú občas pochváliť fotkami či videami so svojimi potomkami, a je na ne radosť pozrieť. Vyžaruje z nich pohoda, slávny tatko sa dokáže s deťmi poriadne vyšantiť, a ich mama zase zvykne ukázať krásne momentky svojich potomkov.

Majú doma svoje verné kópie? Tak vyzerajú deti Kournikovovej a Iglesiasa!

Anna pred časom zverejnila video s najmladšou dcérou Mary, ktorá sa ešte len učí hovoriť prvé slová. K videu pripísala len stručné: "Rozhovor dievčat". Poniektorí sa pýtali, akou rečou to s dcérkou vlastne hovorí, lebo im nerozumeli. No Anne sa týmto videom podarilo dojať tisíce rusky hovoriacich fanúšikov. Slávna tenistka totiž s dcérkou hovorila po rusky, čo si mnohí veľmi cenili. Anna, aj napriek tomu, že roky žije niekde celkom inde, nezabúda na materinskú reč a učí ju aj svoje deti.