Keď Ivanu Christovú pred 26 šiestimi rokmi opustil jej francúzsky manžel Daniel Ubaud, bola ich spoločná dcéra Daniela len malé dieťa. Hoci Ivana mala spočiatku zo svojho vyvoleného pocit, že stretla princa na bielom koni, návrat do reality bol krutý. Prišla nielen o muža, ale aj o svoje financie, ktoré si zarobila modelingom. A tak namiesto toho, aby mala po boku milovaného muža, ktorý by jej bol oporou, napokon jej pomoc poskytla mama Otília, ktorá tiež okúsila, aké je to byť rozvedenou ženou a sama sa starať o dieťa.

Ženy Christové zostali odkázané samy na seba a museli situáciu zvládnuť. Hoci súd vymeral Ivaninmu exmanželovi výživné na dcéru, po ňom sa zľahla zem a naša najkrajšia misska od neho nikdy nedostala ani halier. Ivana sa musela sama obracať, ako vedela, a keďže mala vždy blízko ku kráse, časom sa uchytila v oblasti kozmetiky, kde ju nasledovala aj už medzitým dospelá dcéra Daniela. Tá modelkou nikdy byť nechcela, zato  je z nej dnes šikovná vizážistka a stylistka.

Daniela to má celkovo v živote inak, ako jej mama. Nielenže nechcela byť modelkou, ale zdá sa, že aj v súkromnom partnerskom živote sa jen darí viac, ako jej mame. Daniela bola dlhé roky vo vzťahu s priateľom Milošom Zajíčkom a vlani posunuli svoj vzťah na vyšší level. Od minulej jesene sú z nich manželia a tento rok vo februári do ich mladej rodiny pribudla dcéra Zoja. Tú "dostala" jej mama Daniela akoby ten najkrajší darček k narodeninám.

 

Pozrite, aký fešák bol exmanžel Ivany Christovej v mladosti a ako vyzerá dnes!

Ivana Christová sa o svojom exmanželovi nikdy nechcela baviť, z pochopiteľných dôvodov, spomienky na koniec ich vzťahu a na to, čo nasledovalo potom, boli aj po rokoch bolestivé. A Ivana sa nemala čas ľutovať, jednoducho ona bola tá, ktorá sa musela postarať. A zrazu po toľkých rokoch, keď je Daniela dávno dospelá, jej stratený otec takto verejne na sociálnej sieti prejavil záujem o svoju dcéru, ba dokonca aj o svoju vnučku Zoju, pozrite si v GALÉRII.