Dagmar Patrasová občas čelí kritikám, že na svoje skrášlenie až príliš využíva zákroky plastickej medicíny. To ju, samozrejme, mrzí, preto sa v šou Honzu Dědka rozhodla uviesť veci na pravú mieru. „Napadajú ma, že mám plastiku tváre. Nemám. Akurát som si v roku 2004 nechala urobiť horné viečka. Mala som vyplakané oči, pretože mi zomreli obaja rodičia. Spodné nemám robené," vysvetlila Dáda.

Patrasová plastiky popiera, ale aha, čo si dala spraviť! FOTO

„Niekedy v roku 2000 som skúšala permanentný make-up pier, ktorý mi robila Eva Štědrá, manželka Karla Štědrého. A svete, div sa, permanent mi vydržal nie tri, ale desať rokov. Teraz nemám nič," tvrdí na tému estetických zákrokov Dagmar Patrasová (66). A hoci tvrdí, že krásnu pleť má po mame, ktorá nemala vrásky až do vysokého veku, pravdou je, že Dáda si nechala aplikovať kozmetické nite na vypnutie pleti a kontúr tváre, veď pozrite FOTO v GALŔERII.

Pozrite, čo si dal "prešiť" na tvári Felix! FOTO

Pri svojej obhajobe Patrasová nabonzovala aj na svojho manžela Felixa Slováčka, že ten má za sebou dokonca viac plastických operácií než ona sama: „Mám menej plastík ako manžel. Ten má horné aj spodné viečka,“ prezradila o Felixovi. Napokon, Slováček sa svojimi plastikami ani netají, veď pozrite FOTO v GALÉRII.