Jej srdce zahorelo láskou k rockerovi Pepovi Holomáčovi (62), jednému zo zakladajúcich členov skupiny Argema. O novom vzťahu porozprávala programu ShowTime na televízii Prima. "Dobrá správa je, že zase žijem,“povedala. "Je to skvelé, keď vás život zvedie dokopy s niekým, kto je rovnako starý a máte množstvo podobných zážitkov,“ dodala možno aj trochu narážajúc na fakt, že jej expartner Stropnický si "narazil“ tridsiatničku. Viac sa dočítate tu:

Ako to však už býva, život nie je rozprávka a ani Žilkovej začiatky s Holomáčom nie sú úplne bez mráčikov. Rocker je totiž ženatý a webu Super.cz sa ozvala jeho stále ešte manželka Martina. Jej vyjadrenia sú poriadne štipľavé. "Pán Holomáč nie je priateľom pani Žilkovej, ale jej dočasný milenec, keďže je ženatý a rozvádzať sa kvôli nej rozhodne nehodlá,“ tvrdí spomenutá dáma.

"Pani Žilková by sa nad svojím správaním mala tiež zamyslieť. Je mi veľmi ľúto, že sa s ňou manžel rozišiel, ale ona nakoniec robí to isté, rozvracia doposiaľ fungujúce manželstvo. Aj keď som o ich vzťahu mala už nejaký čas podozrenie, stále som verila, že ide o vzťah čisto priateľský,“ vysvetľuje Martina Holomáčová.

Žilková sa už novým priateľom chváli aj na sociálnej sieti a stihli absolvovať aj spoločenskú premiéru. Ruka v ruke prišli do pražského kina Lucerna na slávnostné premietanie filmu Spolu, v ktorom herečka stvárňuje úlohu matky autistického chlapca. Holomáčová má s verejnou prezentáciou zaľúbencov problém.

"Navyše som ani nebola dopredu informovaná o tom, že pani Žilková sa chystá tento vzťah mediálne zverejniť. Určite teda pochopíte, že to bol pre mňa šok sa takúto vec dozvedieť z médií a od svojich priateľov a mojej rodiny. Spôsobila mi tým verejnú hanbu a poníženie nie len v osobnom, ale aj pracovnom živote,“ povedal rázne pre Super.cz.

Lenže každá strana má dve mince. Oficiálne vydatá je stále aj Žilková a na situáciu má svoj názor. "Obaja sme sa stretli v momente, keď sme boli zranení a opustení od našich partnerov. Môj rozvod sa síce začal nedávno, ale Pepov sa ťahá už rok,“ porozprávala pre denník Blesk Žilková.

FOTO Žilkovej a Holomáča v Lucerne v GALÉRII.

Ak pani Holomáčovej nebola po chuti medializácia vzťahu jej manžela, herečka jej určite radosť neurobila, na svetlo sveta totiž vytiahla informácie o jej aktuálnom milostnom živote. "Obaja naši bývalí partneri si našli novú ženu. A predpokladáme, že sú po boku svojich nových žien šťastní,“ šokovala Žilková a nový partner prikyvoval. "Áno, môžem potvrdiť, že to Veronika hovorí presne tak, ako to je,“ povedal Holomáč.

Herečka na sociálnej sieti zverejnila záber, na ktorom sedí s novým partnerom v podniku na víne a pive. "Dvaja v rozvodovom konaní slávia 17. narodeniny (mala ich Žilkovej dcéra Kordula, pozn. red.), úspech filmu Spolu a odvahu spolu ísť ďalej napriek ranám, ktoré dostali od svojich partnerov," pripísala k fotke, ktorú nájdete v GALÉRII.