Stále vyzerajú veľmi mlado, no bývalá tenistka Anna Kourniková (40) a spevák Enrique Iglesias (46) dozreli, dospeli. Darmo by ste ich hľadali na večierkoch, teraz je pre nich prioritou ich rodina. Slávny pár je spolu už 20 rokov a teší sa z troch detí. Staršie dvojičky Lucy a Nicholas oslávli pred pár dňami štvrté narodeniny a ich mladšia sestra Mary, ktorej všetci hovoria Masha, bude mať koncom januára dva roky.

Pyšní rodičia sa na sociálnej sieti zvyknú občas pochváliť fotkami či videami so svojimi potomkami, a je na ne radosť pozrieť. Vyžaruje z nich pohoda. Slávny tatko sa dokáže s deťmi poriadne vyšantiť.  Ich mama nepridáva na sociálne siete zase až tak veľa fotografií svojich detí, ale tie zásadné tam nechýbajú. 

Anna pred časom zverejnila video s najmladšou dcérou Mary, ktorá sa ešte len učí hovoriť prvé slová. K videu pripísala len stručné: "Rozhovor dievčat". Poniektorí sa pýtali, akou rečou to s dcérkou vlastne hovorí, lebo im nerozumeli. No Anne sa týmto videom podarilo dojať tisíce rusky hovoriacich fanúšikov. Slávna tenistka totiž s dcérkou hovorila po rusky, čo si mnohí veľmi cenili. Anna, aj napriek tomu, že roky žije niekde celkom inde, nezabúda na materinskú reč a učí ju aj svoje deti.

Aha, ako už vyrástli dvojičky Kournikovej a Iglesiasa!

 

A teraz nedávno zverejnila Anna krásne momentky svojich starších potomkov. Dvojičky Lucy a Nicholas oslávili štvrté narodeniny, a už z nich pomaly začínajú byť !veľkáči". Z nicholasa rastie poriadny feši, fanúšičky sa zhodli, že z neho bude lámač dievčenských sŕdc. A Lucy? Pozrite na jej nové fotky, neskutočné, ako tá vyzerá. Slávni rodičia si to aj pekne podelili, Nicholas je celá mam, zato Lucy sa v tvári viac podobá na slávneho tatka.