Nielen Prachařová EX Agáta Hanychová má veľkú rodinu. Rovnako je na tom aj jej bývalý manžel Jakub Prachař, s ktorým má Agáta dcéru Miu. V oboch prípadoch je to kvôli rozvodu ich rodičov. Kým Agáta má dvoch nevlastných bratov Marka a Vincenta a sestru Kordulu, Jakub Prachař má okrem vlastnej sestry Mariany (28) aj ďalšie dve nevlastné sestry Rozárku (18) a Josefínu (17) a nevlastného brata Františka (14), ktorí pochádzajú z druhého manželstva Jakubovho otca Davida Prachařa s herečkou a modelkou Lindou Rybovou.

 

Napriek tomu, že vzťahy rodičov sa po rozvode Jakubovej mamy Dany Batulkovbej a jeho otca Davida Prachařa skomplikovali,  Jakub a Mariana si s novými súrodencami napokon dokázali vytvoriť vzťah. A Jakubova sestra Mariana sa čas od času na sociálnej sieti zvykne pochváliť spoločnými fotkami tak s nevlastnými sestrami, ako aj s nevlastným bratom, veď pozrite FOTO GALÉRII.

Po kom zdedila Prachařova Mia podobu? Budete prekvapení! FOTO

Hoci Jakubov otec má dokopy päť detí, z dcér sa naňho nepodobá ani jedna, skôr u synov by sa dalo hovoriť o určitej podobe. No prekvapivo, asi najviac sa naňho z jeho rodiny  podobá jeho jediná vnučka Mia, ktorú má Jakub Prachař práve so svojou exmanželkou Agátou Hanychovou. O malej Mii sa stále špekulovalo, po kom že to dieťa je, nuž a zdá sa, že ani nie tak po tatkovi Jakubovi, ako práve po jej dedovi Davidovi Prachařovi.