Keď pesničkár Tomáš Klus stretol svoju Tamaru, tušil, že je to jeho osudová žena, s ktorou bude chcieť zostať do smrti. Hneď spolu začali budovať rodinu, Tamara zarodila ako čerešňa a dnes sa tešia z troch detí, dvoch dcér, Josefíny a Jenovéfy  a syna Alfréda.

Veľká rodina si vyžaduje primerané bývanie. A keďže Tomáš a Tamara majú radi prírodu aj moderné umenie, toto sa rozhodli skĺbiť pri vysnívanom obydlí. Šesť rokov trvalo, kým uprostred prírody vyrástol ich nový dom, ktorý dokonale naplnil ich túžby po modernom a ekologickom bývaní.

Nedávno konečne nadišiel ten okamih, keď sa Tomáš rodinou konečne mohol presťahovať do nového domu. Všetci, a najmä ich deti, sa veľmi tešili, keď v ňom mohli po prvý raz spať vo svojich nových izbách. Jeho žena na sociálnej sieti ukázala fotky z bývania, aby sa mohli aj ich fanúšikovia pokochať pohľadom na ich vysnívaný dom.

Tomáš Klus svojím deťom dopraje!

 

Život v dome uprostred prírody je pre deti ideálny. Klusovci pre svoju rodinu  a najmä pre svoje deti zaopatrili aj domáce zvieratá, konkrétne kohúta a zopár sliepok, ktorým aj dali mená. A popri deťoch si v novom dome užívajú aj ich rodičia, lebo Klusovci sa držia onoho známeho - šťastní rodičia, šťastné deti. Veď pozrite v GALÉRII!