Jiřina Bohdalová prežíva nie celkom príjemné obdobie. Jej dlhoročný blízky kamarát, podnikateľ Ľubomír Focko, ktorý jej už roky robieval garde v spoločnosti, je momentálne vo väzbe. Jiřina nielenže ostala v šoku z toho, čo sa stalo a čo sa jej kamarátovi, o ktorom si myslela, že ho dobre pozná a vie o ňom všetko, kladie za vinu. Okrem toho zostala "nahratá", keďže jej zvykol robiť spoločnosť na rôzne akcie. Teraz si musela poradiť inakšie....

Jiřina Bohdalová sa aj napriek tomu, že po tieto dni asi nemá príliš dobrú náladu, vypravila na oslavu 79. narodením Felixa Slováčka. Ten, hoci nešlo o okrúhle narodeniny, usporiadal celkom solídnu žúrku , na ktorú pozval množstvo známych tvári. Felix totiž hovorí, že v takomto veku už treba oslavovať všetko, pre istotu... V jednom zo skorších rozhovorov totiž smutne skonštatoval, že tí najlepší kamaráti, s ktorými by napríklad chcel osláviť okrúhlu osemdesiatku, už nie sú medzi živými.

Z Bohdalovej vnuka boli pred časom všetci v šoku. Tak vyzerá dnes, FOTO

 

Keďže Jiřine nemohol robiť spoločnosť kamarát  Ľubomír Focko, musela si vystačiť s prítomnosťou staršieho vnuka Marka, ktorá svoju babičku ochotne sprevádzal. Marko pred časom na narodeninách hudobného bossa Františka Janečka všetkých šokoval svojím zjavom "na Rumcajsa". Teraz sa však predsa len rozhodol pre zmenu imidžu, a takto teraz vyzerá, pozrite si FOTO v GAlÉRII. Žeby za tým bola práve jeho slávna babička?