Hoci je ešte stále veľmi mladá, má toho za sebou viac, než dosť. Česká speváčka s poľskými koreňmi Ewa Farna pôsobí v šoubiznise väčšiu polovicu svojho života, čo je v jej veku skutočne úctyhodné. Za ten čas sa vypracovala a patrí k TOP speváčkam tak na českej hudobnej scéne, ako aj na tej poľskej.

Byť speváčkou je určite atraktívne, ale prostredie šoubiznisu vie byť aj poriadne drsné a Ewa o tom vie svoje. Hoci je skvelá speváčka, dlhé obdobie sa viac ako jej spev riešila jej postava. Ewa má pekné črty tváre a sekne jej to vždy, či je aktuálne v štíhla alebo má skôr bujnejšie tvary. So svojimi kyprejšími tvarmi sa vysporadúvala po svojom, niekedy zajedaním stresu z častej kritiky, neskôr naspievala pieseň Mám boky jako skříň.

Ewa Farna touto fotkou zborila internet. Aha, ako vyzerá!

Zásadným medzníkom v jej živote bolo tehotenstvo, a to nielen preto, že dala život svojmu synovi Arturovi. Ewa akoby až teraz pochopila, aké zázračné je jej telo a že nemá zmysel ho týrať diétami. Keď sa začala mať rada taká, aká je, a svojmu telu dopriala to, čo mu robí dobre, napokon sa akosi prirodzene zbavila aj kíl navyše a všetkých v pozitívnom zmysle šokovala skvelou figúrou. A teraz zašla ešte ďalej, veď pozrite...