Čože je to 50-tka? Presviedčajú nás svojim výzorom celebritné dámy. Na OTO 2020 sa spolu odfotili a veru vek by ste im hádali márne. Akoby vôbec nestarli, celé roky rovnaká vizáž a rovnaké dokonalé postavy, preto si aj v zrelom veku môžu na seba obliecť šaty, na ktoré by si netrúfli ani o generácie mladšie devy. Pozrite na ne!

Bez prievanu a so širokým úsmevom

Ak niekedy vyzerala speváčka Beáta Dubasová (57) extravagantne, tak jedine v začiatkoch jej popovej kariéry, keď sa stala v druhej polovici 80. rokov tínedžerským idolom. Neskôr už zostala verná celé roky rovnakému polodlhému vlnitému účesu aj jemnému mejkapu. Na tohtoročný 20. ročník udeľovania cien OTO speváčka zvolili biele šaty, aké preslávila americká herečka a sexsymbol 50. rokov Marilyn Monroe, ktoré jej v legendárnej scéne z filmu Slamený vdovec (1955) zdvihol prievan z prichádzajúceho metra. Na OTO-vi žiadny prievan nebol, Beáta sa nemusela báť, žeby ukázala, čo nechcela. Šaty doplnila zlatou kabelkou, rovnako zlatými lodičkami a masívnejším náhrdelníkom.

Z herečky Diany Mórovej (50) vždy srší pozitívna energia a rozdáva úsmevy. Zamlada robila vrcholovo športovú gymnastiku, ktorá dala základ jej dokonalej postave, ktorú si stále udržiava. Vo filme Sviňa (2020) preto nemala problém ani s nahou milostnou scénou. V jej prípade je vek iba číslo a preto si mohla dovoliť na galavečer OTO poriadne vyzývavé šaty. Ich výrazná sýto ružová farba bolo to najmenej, ale ten výstrih a maxi rozparok... Didi jednoducho vie svoje didi nosiť.

FOTO Diany Mórovej a Beáty Dubasovej na OTO 2020 v GALÉRII plus ďalšie róby večera