Takto zdrveného Otta Weitera (65) ešte nevideli ani jeho najbližší priatelia. Vo svojej v poradí štvrtej manželke Andrei Fischer Weiter († 47) stratil podľa vlastných slov úplne všetko. Aj chuť žiť. Nečudo. Andrea bola podľa mnohých jediná z jeho žien, ktorú naozaj miloval. Uviedol ju aj do profesionálneho sveta šoubiznisu. Bok po boku odspievali množstvo vystúpení a ako dvojicu ich fanúšikovia vnímali aj v televízii Senzi, kde spolu často vystupovali a spovedali svojich kolegov. Andrea Ottovi v jeho žoviálnom prejave a humore perfektne sekundovala.  

Rozdávala sa

„Bola to priam anjelská bytosť, veľmi empatická a mimoriadne prajná,“ povedala na adresu Andrey aj legenda Mája Velšicová, ktorá v Dunajskej Lužnej, kde sa konala posledná rozlúčka s obľúbenou speváčkou, predniesla smútočnú reč. Tak ako ju fanúšikovia poznali z médií, sa prejavovala aj v súkromí. Žila s otvoreným srdcom, hoci sama znášala neľahký osud. S najväčšou životnou ranou sa musela vysporiadať, keď pred takmer tridsiatimi rokmi potratila. O štrnásť rokov neskôr, sa stala náhradnou matkou synovi svojej sesternice, obľúbenej speváčky Evy Márie Uhríkovej.

Požiadala ju o to sama speváčka v čase, keď už vedela, že nad zákernou rakovinou nevyhrá. „Neváhala som ani na sekundu. Naše osudy sú si veľmi podobné. Tak ako Filip nepozná svojho otca, lebo mu to Evka nechcela prezradiť, ja nepoznám zasa svojho,“ zdôverila sa nám pred rokmi Andrea Fischer. Filip ju však počas puberty poriadne potrápil. Neboli to však jediné životné peripetie, ktorými si Andrea prešla.  Viac o jej spletitom príbehu sa dozviete v aktuálnom čísle PLUS 7 DNÍ. 

Toľko legiend pokope ste ešte nevideli. Na záberoch z pohrebu Andrei Fischner aj nevlastný syn Filip, ktorého vychovávala po smrti Evy Márie Uhríkovej. Pozrite si špeciálnu GALÉRIU 

Mohlo by vás zaujímať: