V aktuálnej SuperStar je zloženie poroty, aké sme tu ešte nemali. Paľa Haberu (57), Leoša Mareša (43) a Mariána Čekovského (42) dopĺňajú dve slečny - česká herečka Patricie Pagáčová (31) a Monika Bagárová (25). Každý z nich má na konte nejaký súkromný škandál, Bagárová sa ocitla v trápnej situácií pre súčasného priateľa.

Spomíname si ešte na pornoškandál Jara Slávika, ktorý v rámci svojej mladosti a uvoľnených mravov skúsil experimentovať v erotickom filme. Ako osemnásťročný vyskúšal, ako on hovorí, všetko, čo sa vtedy ponúkalo. Nevynímajúc točenie gayporna v opustenom vlaku. Aké je to ukájať sa pred kamerou, okúsil aj Monikin partner.

Našla si bitkára

Na pódiu rovnakej televíznej šou stála Monika ako súťažiaca v roku 2009. Nesmelá, vtedy len pätnásťročná rodáčka z Brna nevyhrala, vypadla v šiestom kole. Počas súťaže sa dala dohromady s ďalším finalistom Benom Cristovaom, s ktorým tvorili pár niekoľko rokov a rozchod údajne trpko oplakala. Nasledoval nádejný vzťah s bohatým americkým podnikateľom, keď sa zdalo, že brunetka odletí do New Yorku, naštartuje tam kariéru a už sa nevráti. Ale skrachovalo im to.

Viac FOTO zaľúbenej dvojice nájdete v GALÉRII >>

V roku 2017 prežila krátky románik so slovenským bubeníkom Dávidom Hodekom, s ktorým sa po­znajú od detstva. Na konto si teda pripísala niekoľko neúspechov v láske, aby napokon opäť zalovila v medzinárodných vodách. Do života jej pred necelými dvomi rokmi vstúpil mladý zápasník MMA Makhmud Muradov (30) z Uzbekistanu. „Je krásne milovať, byť milovaný, rešpektovať minulosť a tešiť sa na spoločnú budúcnosť,“ vyznala sa verejne speváčka. A vieme, čo tou minulosťou myslela.

Video

„Skôr alebo neskôr každý z nás nájde svoje skutočné šťastie,“opätoval Makhmud city novej partnerke, keď verejnosť ešte netušila o jeho tajomstve. Netrvalo dlho a na povrch vyšli bojovníkove hriechy mladosti. Jeho pikantná minulosť musela vyraziť dych aj speváčke. Na internete sa objavilo video, ako športovec najprv trénuje box, ale neskôr sa vyzlečie a ukája sa s pohľadom upretým do kamery. Video malo byť určené pre homosexuálne orientovaných divákov. Dvadsaťšesťminútový záznam vznikol pred siedmimi rokmi. Po prevalení sa Makhmud na počudovanie vyjadril, že je na to hrdý a donútili ho ťažké životné pomery, chcel zarobiť. Horšie to však vyzeralo s jeho profesionálnym životom bojovníka. Hrozilo totiž, že za tento prešľap ho vylúčia zo súťaží.

Sankcie

Uzbecko-český zápasník všetko zvládol a v „bitkárčení“ pokračuje. I keď si mnohí mysleli, že prominentnej láske bude koniec, Bagárová si partnera nakoniec verejne zastala. „Myslím, že život je jedna veľká skúška a je len na nás, aký postoj k veciam zaujmeme. Ďakujem svojim rodičom, že ma vychovali tak, aby som bola k ľuďom láskavá, vedela odpúšťať a bola dobrým človekom,“ vyjadrila sa speváčka na sociálnej sieti a jasne dala najavo svoj postoj k celej záležitosti.   

Viac FOTO zaľúbenej dvojice nájdete v GALÉRII >>

Uplynulé Vianoce oznámila Monika svojim fanúšikom, že s Makhmudom čakajú dieťa. Bola už vo štvrtom mesiaci. Dnes je v pokročilom štádiu tehotenstva a aj ona sa teraz bojí o svojho nenarodeného potomka pre zúriaci koronavírus. Preto sa rozhodla prijať vlastné opatrenia. Vôbec nevychádza z domu. „Priatelia, ani mne nie je jedno, čo sa momentálne deje, a priznám sa, že mám naozaj strach o seba a svojich blízkych. Preto som sa rozhodla zostať doma, kým bude treba. Dosť mi to lezie na nervy, stále nad tým rozmýšľam a vôbec neviem, aké je to nebezpečné v tehotenstve,“povedala, hoci lekári doteraz nepotvrdili, že by koronavírus ohrozoval nenarodené deti. Pre istotu však speváčka vyzvala ostatných, aby dodržiavali pravidlá a ľahkovážnym prístupom neohrozovali seba ani okolie.

Mohlo by vás zaujímať: