Tŕnistá cesta Adely Vinczeovej (42) k vytúženému bábätku vyvrcholila pred mesiacom. Vtedy po dlhom čase na zozname čakateľov dostali aj s manželom Viktorom (32) dieťatko, ktoré o pár mesiacov môže byť definitívne ich. „Bol to škrt cez rozpočet, nemyslím finančný. Zrazu musíte preorganizovať celý život. Bol to celkom ‚záhul‘, už teraz sme na to navyknutejší,“ priznala Adela, ktorá kvôli dieťaťu zrušila nejaké pracovné aktivity.

FOTO Vinczeovcov v novej šou v GALÉRII

„Ale nie je to vôbec dráma. Zatiaľ sa nám darí krásne kombinovať naše povinnosti tak, že väčšinu času sme doma obaja alebo jeden z nás,“ netají moderátorka. Od dieťaťa si už odbehla v uplynulý štvrtok, keď sprevádzala slávnostným galavečerom Ceny Nadácie Tatra banky za umenie. Akcia sa konala v novozrekonštruovaných priestoroch Slovenskej národnej galérie a Vinczeová mala na sebe netradičné šaty, ktoré jej ušila módna dizajnérka Maťa Ďurikovič.

Ani Viktor nezahodil všetky pracovné ponuky do koša. Minulý rok uvádzal tanečnú šou Let’s Dance a kompetentní mu post moderátora ponúkli opäť. Na pódiu sa po jeho boku objaví Lucia Hlaváčková z Telerána. Okrem neho sa má v porote televíznej šou ukázať Adela. V čase priameho prenosu, keď už bude dieťatko spať, ho plánujú nechať strážiť Vinczeovej rodičom. „Sme s ním nonstop, takže si myslím, že tri hodiny za týždeň s dedkom a babkou zvládne,“ myslí si moderátor.

FOTO Vinczeovcov v novej šou v GALÉRII