Po rozvode s fitnestrénerom Martinom Šmahelom a rozchode s nebohým hokejistom Dušanom Pašekom sa Miriam Kalisová (37) ukazuje v spoločnosti neustále sama. Nepriznáva sa k žiadnej novej láske a budí dojem, že je stále single. Zdá sa však, že jej nezadanosť nie je stopercentná. Pred pár dňami sme si všimli, že si spolu s dcérou Miou a partičkou priateľov vyrazila do Tatier, ktoré obehla ruka v ruke s neznámym mužom.

Hlavne nenápadne

Počas leta sa markizáčka chválila momentmi, keď si s dcérou užívali slnečné dni na hausbóte pri Jarovskom ramene. Na druhej strane všemožne tajila, kde presne sa ich letný dom nachádza. „Chceme mať súkromie. S mojou Miuškou máme rady vodu, takže výletujeme aj s naším psíkom kade-tade,“ rozprávala zoširoka. Nám sa však už vtedy podarilo zachytiť, že pri hausbóte Kalisovej príliš často parkuje auto neznámeho muža, ktorý ju tam navštevuje.

FOTO V GALÉRII

Od leta už prešiel nejaký ten čas a Miriam Kalisová žiadny nový vzťah nepotvrdzuje. Pred pár dňami sa však na sociálnej sieti objavilo krátke video, ako spolu s priateľmi vyrazila na túru do našich veľhôr. Počas prechádzky po Vysokých Tatrách kráčala s dcérou a neznámym mužom držiac sa za ruky. Moderátorku sme teda oslovili opäť, no na otázku, či má novú známosť, znova nereagovala. Podľa našich informácií však nie je čo tajiť, práve naopak. „Našla si úplne normálneho chalana, ktorý je o niečo starší od nej, volá sa Marek,“ tvrdí náš zdroj.