Iba pred pár dňami totiž prasklo, že expartner Daniely Nítzlovej (36) a otec jej dcérky Lindy (2) Stano Lobotka (28) zbalil bývalú missku Kristínu Šulovú (28). Speváčku to však nijako nerozhádzalo a venuje sa naplno práci. Dôkazom toho sú aj jej nové zábery z Tatier, kde nakrúca detský klip.

"Ahojte, tak my už sme pripravení. O chvíľku budeme točiť klip k pesničke Hviezdička v Tatranskom ľadovom dóme, kde je mínus 9 stupňov. Ale my to zvládneme a tešíme sa," prihovorila sa twiinska Daniela fanúšikom cez krátke video, ktoré v stredu podvečer zverejnila na sociálnej sieti. Postupne zaplavila jej konto na Instagrame množstvom fotiek a krátkych videí, ako sa aj so sestrou Veronikou pripravovala na točenie spomínaného detského klipu.

Speváčky sa zverili do rúk profi vizážistky, ktorá im vyčarovala hviezdny look. Pre klip zvolili princeznovské biele šaty s krátkym bielym kožuchom a obe mali na hlavách obrovskú čelenku, akú napr. mala Sisa Sklovska na jej minuloročnej svadbe. Twiinsky točili vo Vysokých Tatrách v Tatranskom ľadovom dóme.

FOTKY TWIINSIEK NÁJDETE V GALÉRII

Keď ich zbadali náhodní okoloidúci, tí si pokojne mohli pomyslieť, čo za ruské cárovné sa pohybujú v našich veľhorách. V ich prípade to nie je po prvýkrát. Pred rokom, keď boli hosťami Telerána, dorazili do Markízy v obrovských kožuchoch, v ktorých vyzerali ako ruské "bárišne".

Zdroj: Plus JEDEN DEŇ