Tip na článok
Amenová versus fitneska: Blondínkin manžel trávi čas s vyšportovanou fitneskou.

Týmito kráskami žije kontroverzný podnikateľ s odpadmi. Kováč má vkus!

Michal Kováč sa okrem odpadu angažoval v gastronómií či vo fitnes.

Galéria k článku (14 fotografií )
Manželstvo v troskách: Aj keď krízu popierajú, každý si žije po svojom.
Tretí deň Bratislavských módnych dní Jar 2018 v Bratislavskej Refinery Gallery. Na snímke Anna Amenová.
Anna Amenová: Bývalá Miss si odskočila od materských povinností.

Medzi prvými otvoril najväčšie posilňovacie centrum s bazénom a so spa. Nieslo názov Relaxx, neskôr Body Energy Club. Projekt však skončil neslávne. Klienti, ktorí si kúpili členstvo za stovky eur, niektorí aj na rok dopredu, sa jedného rána dozvedeli, že centrum sa zatvára. Peniaze už žiaden z nich nevidel. Z vedenia skrachovaného fitnescentra im iba odkázali, že možno im dá kompenzáciu nový nájomca v daných priestoroch.

Svoje služby tam spustilo konkurenčné fitnescentrum, ktoré však na zakúpené členské karty nemalo chuť prihliadať. Škandál, ktorý okolo Kováča „iba prešiel“, jeho meno aj tak poznačil. V biznisových kuloároch sa nájdu ľudia, ktorí s jeho praktikami nie sú stotožnení. Málokto sa s ním hrnie do spoločného biznisu. Aj tí, ktorí s Michalom Kováčom pracovali a sú s ním dôkazmi spätí, vraj biznis oľutovali. Radšej by mali pokoj. Trampoty ho postretli aj v súkromí. Jeho kedysi navonok ukážkové manželstvo prežíva temné obdobie.

Hviezda

Manželku Annu Amenovú, ktorá sa pýši titulom Miss a dala mu dve dcéry, vymenil za vyšportovanú vyzývavú tmavovlásku Olíviu Pohánkovú. Svalnatý a extrémne potetovaný Kováč, z ktorého srší testosterón na všetky strany, pôsobí zrejme na istý druh žien ako magnet. Vyholená hlava, mocné paže, luxusný automobil - chlap ako z katalógu zlatokopiek.

Na jachte: Vedľa potetovaného Michala Kováča stojí šéf OLO Branislav Cimerman. Podľa Kováča bola jachta požičaná. Stretli sa vraj náhodne.
Na jachte: Vedľa potetovaného Michala Kováča stojí šéf OLO Branislav Cimerman. Podľa Kováča bola jachta požičaná. Stretli sa vraj náhodne.
archív

Keď sa Anna Amenová ako mladá blondínka zjavila na súťaži Miss Universe, ihneď sa začalo v kuloároch šuškať, že táto kráska nie je k dispozícii. Kto je jej milenec, v čom podniká, aké sú jeho pomery, sa ihneď roznieslo. Vďaka Amenovej titulu sa z neho stala šoubiznisovo známa persóna. Pozornosť na seba misska druhýkrát upútala na svetovej súťaži. Z jej jednoduchučkej angličtiny sa smiala celá krajina: „Volám sa Slovenská republika,“ predstavila sa na svetovom finále Miss.

Bodovala: Na súťžai krásy ešte ako recepčná.
Bodovala: Na súťžai krásy ešte ako recepčná.
Archív, Tv Joj

Koniec gýčovej rozprávky

Paradoxne, vďaka životu s potetovaným chlapíkom z polosveta, sa krásna Anna Amenová stala jednou z najpopulárnejších slovenských celebritiek. Prišli zásnuby aj dve deti. Rozhovory o ich partnerskom živote, romantickom stretnutí a láske vyskakovali z každého média. Zdalo sa, že všetko je v najlepšom poriadku a útla blondínka v náručí statného Michala Kováča uviazne už navždy. Nasťahovala sa do rozľahlej vily na bratislavskej Kolibe, vyfasovala luxusný automobil, kartu na nákupy v značkových butikoch a exotické dovolenky. Dve roztomilé dcérky sa na spoločných fotografiách v časopisoch spokojne usmievali. Rodina ako zo škatuľky. Takmer sedem rokov po svadbe však nastal koniec. Svalovec vymenil kráľovnú krásy za fitnesku Olíviu Pohánkovú, s ktorou chodí už niekoľko mesiacov. Párik si užil zimnú dovolenku v Thajsku.

Vyhrala: Sám Arnold Schawarzenegger jej odvzdal cenu Olívii Pohánkovej
Vyhrala: Sám Arnold Schawarzenegger jej odvzdal cenu Olívii Pohánkovej
Archív, Tv Joj

Na pláži zapózovali, záber ihneď zverejnili na sociálnej sieti. Pred celým svetom oficiálne potvrdili milenecký pomer. Misska sa k manželovej novej láske doteraz nevyjadrila. Na spoločenských akciách sa síce doširoka usmieva, ale pri čerstvo skrachovanom manželstve jej to málokto verí.

Žije na maximum

Podnikateľ s odpadom sa okrem novej kamarátky Olívie rád pochváli majetkom. Prepadol sociálnej sieti Instagram, kde pod nickom 999michal.kovac fanúšikov zaplavuje všetkými pôžitkami, ktoré si denne dopraje. Je nadšený z luxusných automobilov, drahých hodiniek a zo svojho tela. Drvivá väčšina fotiek na jeho profile je s odhaleným hrudníkom, napnutými bicepsami a vyrysovanými prsami. Potetované predlaktia, ramená, hrudník a celý chrbát, k tomu vyholená hlava, zamračený pohľad a prísne upravená briadka majú zrejme vyvolať rešpekt. Ak by človek nevedel, že je to vážený vplyvný podnikateľ, ešte by si omylom mohol myslieť, že manekýn na fotkách vyzerá ako mafián.

VIDEO Plus 7 Dní