Naozaj po zemskom povrchu chodil len jediný človek, pred ktorým mal Marian Kočner (56) skutočný rešpekt? Podnikateľ čelí obžalobe z objednávky vraždy novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej a z falšovania zmeniek za 69 miliónov eur, no podľa pikantnej mobilnej komunikácie, ktorá v týchto dňoch prenikla na verejnosť, mu hrôzu naháňala len jediná osoba. S manželkou Karolínou sa pre majetky "papierovo" rozviedol, no zostali žiť spolu, do spoločnosti chodili ruka v ruke a on vraj v tichosti trpel.

FOTO obávanej pani Kočnerovej a jej údajnej rivalky Miriam nájdete v GALÉRII>>

Ako keby ste čítali zápisky týraného chlapa. Pravosť mobilnej komunikácie doteraz nikto nedosvedčil, no ak je pravdivá, Kočner si nevedel upratať vo svojom živote. Sarkastické poznámky z neho robia podpapučiara, ktorý nevie vlastnej žene prísť na meno. Na dovolenkách iba poslušne leží na pláži, škrípe zubami a myslí si svoje. V nepotvrdených spravách, údajne adresovaných Miriam Hatinovej, svoju ženu Karolínu nenazýva inak ako "pani".

Navonok to pritom vyzeralo, že Karolína Kočnerová svojho muža zbožňuje. Pre  jeho spokojnosť bola schopná urobiť čokoľvek, pred pár rokmi mu dokonca dala vyrobiť špeciálny erotický kalendár zložený z jej fotografií a venovala mu ho pod vianočný stromček. „Vymýšľať Marošovi darčeky je naozaj ťažké. Všetko, čo chce, si kúpi sám,“ povedala vtedy týždenníku Šarm. Zrejme jej to nepomohlo. Podľa údajnej a doteraz nepotvrdenej komunikácie Kočner za svoju "bohyňu" označoval podstatne mladšiu Miriam.

Ako pani Kočnerovú vraj nemohol jej manžel vystáť, si prečítajte na ďalšej strane.