Tá je v posledných týždňoch stredobodom záujmu vďaka svojej bojovnej povahe. Pre bitku v nočnom klube ju televízia stiahla z relácie Top-star, no ona sa na obrazovku v tichosti vrátila v inom programe. Už nejaký čas uvádza reláciu istej stávkovej kancelárie. A nerobí to za žiadne drobné.

Nešetrí na sebe: Stanka nechala u kaderníka vyše 160 eur.
Nešetrí na sebe: Stanka nechala u kaderníka vyše 160 eur.
Zdroj: plus 7 dní

Podľa centrálneho registra zmlúv moderuje niekoľkominútový formát za dvetisíc eur mesačne. Stanka, samozrejme, chce Slovensko reprezentovať čo najlepšie, a tak nečudo, že na svojom imidži svedomito maká. Nedávno sme ju napríklad zastihli v jednom z bratislavských nákupných centier, kam si vyšla ku kaderníčke.

Do vzhľadu investuje

Oblečená v sivej teplákovej súprave ničím nepripomínala žiarivú celebritu zo smotánkovskej relácie.

V kaderníctve, kam chodieva pravdepodobne pravidelne, si najprv dala nafarbiť vlasy. Po úprave účesu si ešte obzerala vlasovú kozmetiku - aj si vybrala - a išla zaplatiť. Účet za „kompletku“ aj s kozmetikou sa vyšplhal na viac ako stošesťdesiat eur, ale čo by človek neobetoval pre skrášlenie potrebné na vykonávanie práce, však? Napokon, pri dvojtisícovom honorári to určite až tak nebolí. Aj keď ktovie, Stanku výsledná suma možno zaskočila, lebo si odbehla do bankomatu po hotovosť.

Netrápi ju to?

Napriek tomu, že nad Stankinou kariérou sa vznášajú veľké otázniky, vyzerala nesmierne spokojne. Na druhej strane, prečo by aj nie, veď zarobiť za pár minút dve tisícky - to by vylúdilo úsmev na tvári každému.

Nešetrí na sebe: Stanka nechala u kaderníka vyše 160 eur.
Nešetrí na sebe: Stanka nechala u kaderníka vyše 160 eur.
Zdroj: plus 7 dní

No ambiciózna moderátorka chce od života určite viac, než len informovať o výsledkoch žrebovania. Žiaľ, to nateraz nie je možné. Pripomíname, že jeden z jej nočných flámov v Banskej Bystrici sa skončil bitkou.

Známa blondína podľa svedkov mladíkovi Markovi (28) rozbila o hlavu fľašu. Podľa svojich slov sa pred podguráženým provokatérom len bránila a sama skončila na péenke - nakoniec však aj ako podozrivá v prípade. Polícia totiž proti nej začala trestné stíhanie pre prečin ublíženia na zdraví v štádiu pokusu a prečin výtržníctva.