Monika Hilmerová (43) je slovenská herečka, ktorá si už v 10-tich rokoch zahrala v hranom filme O sláve a tráve. Herectvo je zachutilo a už ako 16-ročná začala hrať v divadle, keď sa stala členkou Radošinského naivného divadla, a neskôr v roku 2003 aj členkou Činoherného umeleckého súboru Slovenského Národného divadla.

A práve v tom čase si tu zahrala aj v novele Veľké šťastie, kde jej milenca stvárnil dnes už slovenský sexsymbol Ján Koleník. Na tomto predstavení vznikol záber, ktorý mladučkú Hilmerovú zachytáva na kolenách a nad ňou sa nakláňa jej mladý herecký partner. Na tom by nebolo nič zaujímavé, keby sa ich nepodarilo pristihnúť v takmer na vlas rovnakej pozícií aj po pätnástich rokoch, iba s tým rozdielom, že tentoraz išlo o markizácky seriál Oteckovia.

S unikátnym záberom, ktorý sa len tak hocikomu nepodarí, sa pochválila aj samotná herečka na sociálnej sieti. Moment, keď sa zaľúbili Levita a Katuša v hre Veľké šťastie na javisku SND. Akoby to bolo včera… A pritom je to už 15 rokov. Odfotené spontánne počas natáčania Oteckov,“ napísala herečka na Instagrame.  Hoci je medzi zábermi obrovský časový rozdiel, ani jeden z nich sa veľmi nezmenil. Monika je trošku pevnejšia a zrelšia a Janko pôsobí oveľa mužnejšie. Veď pozrite sami.

Moniku Hilmerovú a Jána Koleníka zachytili v tej istej pozícii aj po 15 rokoch.
Moniku Hilmerovú a Jána Koleníka zachytili v tej istej pozícii aj po 15 rokoch.
Zdroj: Instagram