Tip na článok
Škeril sa: Oslávenec Jozef Majský sa odviazal.

Unikli tajné zábery z privátnej oslavy Majského! Pozrite si ich

Nedávno sme v týždenníku PLUS 7 DNÍ písali, že syn kontroverzného veľkopodnikateľa Jozefa Majského oslávil päťdesiatku na rakúskom zámku. Objednal si aj „fotobúdku“, v ktorej smotánka robila grimasy. Pozrite sa, ako sa nechali zvečniť slovenské celebrity.

Galéria k článku (12 fotografií )
Eva Majská: So synom a priateľom Janym Landlom.
Herec gratuloval: Karol Casino prišiel Majských tiež pozrieť.
Zdravotník: Valerián Potičný.

Prominenti sa vyšantili! Na oslavách či svadbách je fotobúdka obľúbeným miesto najmä po polnoci. Keď už sú hostia v dobrej nálade, zoberú do rúk rekvizity a škeria sa do objektívu. Pozadie si môžu zvoliť podľa svojho vkusu a v duchu, v akom sa nesie párty. Fotobunka záber hneď vytlačí, a fotografie ešte aj zálohuje. Tie si potom môžu na pamiatku hostia stiahnuť do počítačov. Špás vyšiel boháča na takmer šesťsto eur.

Pod dohľadom

Jozef Majský, syn známeho podnikateľa oslávil päťdesiatku za hranicami Slovenska. Ako sme už spomínali, prenajal si barokový zámok. Nechýbalo v ňom všetko, čo prominentní hostia i oslávenec potrebovali - delikátne pochúťky a luxusná zábava, pričom nechýbal ani ohňostroj. Samozrejme, to všetko pod starostlivým dohľadom ochrankárov, ktorí dnu nevpustili nikoho, kto sa nepreukázal platnou pozvánkou.

Vybláznili sa

Nuž a k dobrej zábave nepochybne prispel aj spomínaný fotokútik. Ako sme sa mohli presvedčiť, zabavil sa v ňom reklamný mág a dnes už bývalý manžel europoslankyne Moniky Beňovej Fedor Flašík, onkológa Jozef Dolinský - mimochodom, kamaráti mu vraj pre jeho záľubu v luxusnej módnej značke hovoria doktor Vuitton -, či herca Maroša Kramára. Na oslave sa objavila aj manželka jednéh z najbohatších Slovákov Tatiana Korbačková s dcérou, finančník Igor Rattaj, Majského sestra Eva s milencom a fitnestrénerom Janym Landlom, či lekár a expolitik Valerián Potičný. Čo stvárali pred objektívom v nádeji, že fotky nikto neuvidí, si pozrite v galérii.

VIDEO Plus 7 Dní