Silvia Kucherenko (37) patrí ku klientkam salóna, obľúbeného aj medzi politikmi istej vládnej strany. Jedným z nich sa donedávna estetická klinika hrdila na svojej oficiálnej instagramovej stránke. Pre salón sa nechal nafotiť s modrými krídlami, rovnako ako Kucherenko, ktorá tam doposiaľ chodila na mihalnice a chemický peeling. „Niekoľko mesiacov som tam nebola. Teraz od nich nič také nepotrebujem. Vlasy mi robia inde, na anticelulitídové masáže, masáže tváre aj neinvazívny lifting chodím k inej kamoške,“začala Silvia vyratúvať procedúry, o ktorých bežná žena netuší, že by ich mala pravidelne podstupovať. Ale objasnila nám, ako forma mediálnej spolupráce s estetickou klinikou prebieha.

Jednoduchou otázkou, či za reklamu s modrými krídlami dostala na bratislavskej klinike zľavu, sme Silvie dotkli. „Ja za služby, ak prezentujem salón, nikdy neplatím. To v žiadnom prípade!“ohradila sa. Prúd slov sa nedal zastaviť. „Mám nejaké meno a silný Instagram, prečo by som mala niekoho ja prezentovať s tým, že by som za ich služby aj platila? Neviem, ako to funguje s inými ľuďmi, ale ktokoľvek by ma chcel použiť na reklamu, v žiadnom prípade to nebude zadarmo. V tomto to mám super, lebo sú to asi drahé položky,“zamyslela sa na záver.

 

FOTO upravenej Silvie Kucherenko v GALÉRII

Ktorý minister sa necháva vylepšovať na rovnake klinike ako Kucherenko a aká pokuta mu za to hrozí, si prečítajte v aktuálnom vydaní PLUS 7 DNÍ