Speváčka Veronika Nízlová (35), ktorá je už roky na hudobnej scéne známa so sestrou Danielou ako duo Twiins, v júli všetkých poriadne šokovala. Napriek tomu, že bola oficiálne nezadaná, priznala, že je tehotná. O otcovi svojho dieťaťa zaryto mlčala a jeho identitu neprezradila ani po pôrode svojej dcérky. Podľa informácií Plus JEDEN DEŇ ním je mladý herec známy zo seriálu Pán profesor Matúš Kolárovský (20).

Zarážajúce je, že dvojica sa pred pár mesiacmi, keď už bola Veronika v pokročilom štádiu tehotenstva, objavila na markizáckej párty. Nie však spolu. Kým speváčka, nahodená v šatách s vyzývavým rozparkom, sa bavila s kamarátkou Luciou Mokráňovou, o pár metrov ďalej predstavoval Matúš s Martinom Klinčúchom nový singel, ktorý im krstila Dara Rolins.

Nezvládol „slávu“?

Sestry Nízlové momentálne pútajú pozornosť viac súkromím než prácou. Daniela dostala pred pár týždňami kopačky od futbalistu Stanislava Lobotku, s ktorým má takmer dvojročnú dcéru Lindu, a tak sa teraz musí handrkovať o výživné. Veronika sa zase nedávno stala slobodnou matkou. „Hoci s ockom dieťatka nie sme spolu, vždy mu budem vďačná za tento dar. Dohodli sme sa, že jeho meno nebudem zverejňovať. Takisto rešpektujem jeho rozhodnutie, že nebude súčasťou nášho života. Želám mu všetko dobré,“ tvrdila a svoj sľub dodržala. Meno otca svojej dcéry neprezradila ani po pôrode, hoci v kuloároch sa už nejaký čas špekulovalo, že by mal byť „príliš mladý“. „Vitaj, Nea. Konečne sme spolu. Milujem ťa najviac na svete, budem ti tou najlepšou maminkou,“ napísala Veronika k fotografii z pôrodnice.

Meno Nízlovej utajovaného milenca však napokon do médií predsa len uniklo. Údajne ním je mladučký, len dvadsaťročný herec zo seriálu Pán profesor a muzikant Matúš Kolárovský, ktorý svoje otcovstvo verejne nepotvrdil. V septembri však v rozhovore pre netky.sk priznal, že bol ešte nedávno vo vzťahu, ktorý mu nevyšiel. „Mal som frajerku. Ale skončilo sa to. Boli sme spolu dosť dlho,“ tvrdil a prezradil aj to, na čom mu vzťah stroskotal. „Na všetkom, čo sa deje okolo mňa. Nevedel som sa rýchlo zorientovať, ako pristupovať k tomu, čo sa okolo mňa začalo diať, a možno som nevedel ani to, ako pristupovať k frajerke. Ale aktuálne mi to nejako neprekáža. Keby som musel riešiť popri tom všetkom vzťah, možno by som sa tak rýchlo neposúval dopredu. Ktovie?“ pýtal sa nahlas.

Prvoradá kariéra

Matúš je chlapec so slovensky znejúcim menom, ale s exotickým výzorom. Zdedil ho po otcovi, ktorý pochádza z Kapského Mesta v Juhoafrickej republike. Jeho matka vyrastala v bratislavskej Petržalke. Hoci sa mladík zapísal do povedomia Slovákov ako Hasan v seriáli Pán profesor, na svojom konte má aj mnoho úspešných zahraničných reklamných kampaní. Ako model účinkoval v reklame na parfum od Valentina či v celosvetovom reklamnom spote na známy telefón, ktorý natáčal v Južnej Kórei. V posledných mesiacoch sa snaží preraziť aj v hudobnom biz­nise, kde vystupuje pod pseudonymom Yael. A zdá sa, že to je to, čo ho baví.

FOTO V GALÉRII

Napriek tomu, že Kolárovský tento rok zmaturoval, na vysokú školu sa nehrnie. „Nešiel som na ňu z časových dôvodov. Mám víziu študovať v zahraničí, to by som však musel pozastaviť rozbehnuté aktivity. Každý mesiac sa snažím vydať jednu pieseň a verím, že to prinesie aj väčší projekt ako album, uvidíme,“ priznal bez okolkov Matúš, ktorý si sám píše hudbu aj texty. „Je to moje vyjadrenie seba samého, tam naozaj kopem za seba,“ vraví mladý umelec, ktorého vraj na písanie skladieb inšpirujú rôzne životné situácie a ženy. Či zloží pieseň aj o Nízlovej alebo jej dcére, zrejme ukáže až čas.

Prečítajte si tiež: