Aktuálna epidémia spojená s koronavírusom sa na nás valí z každej strany. Niektorí vzali súčasný stav vážne a striktne sa zdržujú doma, iným situácia ešte veľmi nedochádza. Medzi tých, ktorí obmedzili pohyb, patria aj známe tváre. S fanúšikmi na sociálnych sieťach sa delia o svoje súkromie a nechýbajú ani zážitky z kuchyne.

Mária Čírová podľahla kváskovaniu, Filip Tůma šokoval Pociskovú buchtami a Hilmerová s manželom si užili romantiku pri sporáku. Varí aj Kristína Tormová a pri príprave jedla stíha cvičiť. Za pohľad určite stoja aj ich kuchyne.

Robí rýchlokurz

Jednou z tých, ktoré sa v posledných dňoch premenili na ženu v domácnosti, je tehotná speváčka Mária Čírová (31). S manželom Mariánom Kachútom (46) sa starajú o dve deti, Huga (10) a dcéru Zoe (7). Aj Mária apeluje na ľudí, aby ostali počas šíriacej sa epidémie doma.

„Každý večer v našej domácej karanténe pri zakladaní štartéra na chlebík myslím na všetkých vás, ktorí potrebujete denne chodiť do obchodov aspoň po pečivo. Upiecť  doma vynikajúci kváskový chlebík nie je až taká veda, ako sa zdá. Prosím všetkých, ak nepotrebujete nikam súrne ísť, nechoďte, zostaňte doma,“ napísala Čírová na Instagram a pridala foto upečeného chlebíka. Keďže záujem ľudí o recept bol veľký, speváčka urobila k nemu rýchlokurz. Nakrútila video vo svojej krásnej čierno-sivo-bielej kuchyni a zverejnila ho.

FOTO z luxusných kuchýň celebrít nájdete v GALÉRII