V novej „pozliepanej“ rodine nie je jediná hviezda. Zuzana Vačková (51) žiarila v mnohých seriáloch aj divadle, keď sa jej do života priplietol v roku 2018 nový muž. Od začiatku bola opatrná. V šoubiznisovej spoločnosti ho síce ukázala, ale prezradila iba to, že sa volá Peter. Prvý raz si vyšli na premiéru filmu, kde sa k sebe príliš nemali. Až o pol roka blondína priznala, že je zamilovaná. „Pracuje v oblasti informačných technológií,“ dodala všeobecne. PLUS 7 DNÍ sa podarilo zistiť nielen to, ako sa Vačkovej frajer volá.

 

Rýpal do Gröhlinga

Herečkin priateľ Peter podľa portálu Linkedin pracoval donedávna na ministerstve školstva - uplatnil sa tam po zastávke na úrade vlády a dlhom pôsobení v rezorte vnútra. Ak máme brať do úvahy jeho komentáre na sociálnych sieťach, v školstve to celkom určite zabalil. „Dnes teda riadne habkal minister kaderník. Toto je obraz dnešnej spoločnosti,“ rypol si do Branislava Gröhlinga po kauze „opajcnutá“  diplomovka.

Inak sa nezdá, že by partner Zuzany Vačkovej bol od aktuálnej vlády akokoľvek závislý. Nažíva si v luxusnej vile pod nitrianskym Zoborom, kam za ním dochádza aj jeho VIP priateľka. Vo svojej domácnosti však Peter Petrovič už jednu celebritu sám vychoval. Kým herečka je mama dvoch detí - syna Jakuba (28) a dcéry Maruš­ky (16) -, ktoré má z predchádzajúcich vzťahov, „ítečkár“ sa chváli dospelou dcérou Máriou Petrovičovou (21). Tá sa viac ako šesť rokov pohybovala vo svetovom modelingu.

Fotografie Vačkovej s partnerom i topmodelky nájdete v našej GALÉRII

Pokračovanie na ďalšej strane...