Starostlivý otec. Známy komentátor a bývalý hokejista Boris Valábik (35) sa stal v polovici februára tohto roka prvýkrát otcom. Manželka Lucia mu porodila dcéru Viktóriu a on si starostlivosť o svoju princeznú užíva. Aj svojim fanúšikom sa neustále chváli fotkami so svojou dcérkou.

Najnovšie zverejnil záber z prechádzky, na ktorej kočíkuje svoju ratolesť. Rovnako ako iné známe tváre, tak aj on, si zaobstaral luxusný kočiar. Pri pohľade naň si však každé pozorné oko všimne, že je na vlas rovnaký s tým, v akom vozil ešte donedávna svoju dcéru jeho kamarát a kolega Marian Gáborík(39). Niektorí fanúšikovia si preto myslia, že kočík „zdedil“ po kamarátovi. „Jej vy máte kočík po Gáborikovcoch,“ napísala istá pani, na čo komentátor nereagoval. Hoci Valábik na požičaný kočiar nie je odkázaný,  je jasné, že s Gáborikovcami má minimálne rovnaký vkus. 

A na akom „tátoše“ vozia hokejisti svoje princezné? Ide o najpredávanejší kočík z limitovanej edície Scuderia Ferrari, kde dvojkombinácia stojí od 1 600 eur. Rovnako ako Gáboríkovci, aj Valábikovci stavili na netradičnú strieborno-sivú farba s červeným lemovaním. Jediný rozdiel je v tom, že Valábik má na kočíku pripevnenú aj červenú mašličku. Túto farbu ľudia už od starovekého Egypta spájali so životnou silou a energiou, ktorá poskytuje teplo a ochranu pred urieknutím.

Fotografie bývalých hokejistoch s kočiarom nájdete v našej GALÉRII