Modelka totiž propaguje kolagén a CBD produkty a teraz so sebou na prezentáciu v Prahe zobrala aj 15-ročnú dcéru. Obe sa nahodili do elegantných dlhých šiat. Zatiaľ čo vždy perfektnú Verešovú už majú ľudia v takýchto róbach napozeranú, na Vanessu sa nevedeli vynadívať. Športovo založená tínedžerka vyzerala totiž ako princezná.

FOTO Vanessy v elegantných šatách v GALÉRII.

Vanessa súťažne snowboarduje a na "doske“ stvára odvážne kúsky. Verešová o školáčke porozprávala v rozhovore pre extra.cz. "Dcéra je mi veľkou oporou a je to skvelá parťáčka,“ povedala. Vanessa na svoj prvý vzťah buď ešte čaká, alebo o ňom mame nepovedala.

"Zatiaľ sme to neriešili, ale všetko je raz prvýkrát. Po prvýkrát je fotenie, prvá kampaň mojej dcéry a na tú prvú lásku som veľmi zvedavá a teším sa na to,“ povedala Verešová s potmehúdskym úsmevom.

"Teraz sme Vanesske zariadili novú izbičku, ešte sa to stále dorába. Bolo to ale prekvapenie, ale tým, že nie je všetok nábytok ešte hotový, tak to má na etapy. Ale do Vianoc by to malo byť hotové a dúfam, že sa jej tam bude páčiť,“ porozprávala českému portálu Verešová.

A prezradila ešte viac, pri jej slovách sa musela 15-ročná slečna pýriť. "Má tam veľkú posteľ, takže keď už ten čas príde, tak je pripravená na návštevu, to už jej potom nebudeme môcť niečo príliš zakazovať,“ bonzla slávna mama.

Vanessa má na Instagrame tisíce fanúšikov. Aké fotky zo súkromia zverejňuje, si pozrite v GALÉRII.

Dodala, že celá rodina, vrátane manžela Daniela a syna Danka, spolu rada trávi čas a chvíľ, kedy by si liezli na nervy, je minimum. Tínedžerka Vanessa mala na mamu len pekné slová. "Aj v škole mi trochu závidia, ale ja si to nevšímam a nevadí mi to. Chcem, aby bola mama tá hlavná hviezda,“ povedala pre extra.cz.