Zatiaľ, čo druhorodená dcéra Karla Gotta Lucie porodila svoje tretie dieťa, najstaršia Dominika Gottová (49) si so svojím životom stále nevie dať rady. Aktuálne sa zabarikádovala vo svojom byte a takmer nevychádza von…

FOTO nešťastnej Gottovej v GALÉRII

Najskôr mala pracovať vo fínskej sbske, kde sa aj školila. Napokon odmietla aj lukratívnu ponuku svojho známeho, ktorý založil spomienkovú kaviareň Café Karel. Dominika sa mala objaviť na otvorení podniku a prepožičať svoje meno. No aj táto ponuka sa jej málila.

Podpora vo Fínsku jej už dávno skončila. Gottová je teraz závislá na peniazoch svojho manžela, ktorý si zarába ako lektor hry na gitaru. Jeho príjmy však nie sú žiadne terno. Financie sú pre Dominiku teraz časovanou bombou.

Na svoj život evidentne rezignovala. "Nechce pracovať, vôbec nevychádza z domu a pôsobí nešťastne. Ako keby ani nemala chuť do života,“ povedal zdroj. Jej zdravotný stav takisto nie je ideálny. "Čo sa týka alkoholu, nič nenasvedčuje, že by sa ho vzdala. Bude mať päťdesiat rokov, ale zdá sa, že šance na nápravu neexistujú. Nie je na tom dobre,“ dodal zdroj.

FOTO Dominiky v GALÉRII