Po smrti svojho manžela Karla Gotta (†80) sa vdova Ivana stiahla aj s dcérami do ústrania. Jednak preto, aby mohli v pokoji smútiť za svojím milovaným, a tiež aj preto, aby si oddýchli od svetiel reflektorov, ktorým boli vystavené počas života slávneho manžela a otca.

Ivana však po smrti svojho muža komunikuje prostredníctvom sociálnej siete s jeho fanúšikmi aspoň tým spôsobom, že čas od času zvykne oznámiť novinky spojené s menom Karel Gott. Slávnostná premiéra dokumentárneho filmu Karel musela byť pre pandémiu korony odložená, ale Ivana potešila fanúšikov Karla Gotta inou správou.

"Milí priaznivci môjho manžela, s veľkou radosťou vám dnes prvýkrát môžem ukázať obálku autobiografie Karla Gotta" Moja cesta za šťastím ". Tento výstižný názov si manžel zvolil sám, rovnako ako titulnú fotografiu Lenky Hatašovej," napísala Ivana.

Aha, ako vyzerá vdova Ivana necelé dva roky po smrti Karla Gotta!

"Knihu, ktorú Karel dopísal ešte za svojho života, nájdete v českých kníhkupectvách 14. júla 2021, v deň jeho nedožitých narodenín," spresnila vdova. Na Slovensku si fanúšikovia budú môcť knihu kúpiť od 20. júla. Ivana zároveň zverejnila po dlhom čase aj svoju aktuálnu fotku, no pohľad na ňu vám stisne srdce, veď pozrite v GALÉRII, ako teraz vyzerá.