Vdova Ivana zostala po smrti Karla Gotta bývať spolu s dcérami Charlotte Ellou a Nelly Sofie v legendárnej vile Betramke,  v ktorej Karel Gott (†80) žil približne od polovice sedemdesiatych rokov.  Na pražskom Smíchove sa božský Kája rozhodol usídliť na radu kamaráta, keď si kúpil vilu v slepej ulici Nad Bertramkou z 30. rokov minulého storočia.

Vila na Bertramke Gotta okrem iného zaujala aj úžasným výhľadom na Prahu.  Karel Gott pred rokmi prezradil okolnosti jej kúpy. Cenu vily síce nikdy neprezradil, ale priznal, že najprv zložil zálohu, a keď predal vilu v Strašniciach, kde predtým žil spolu so svojimi rodičmi, doplatil celú cenu. Požičiavať si však nemusel.

Ako prvá a jediná žena dostala kľúče od legendárnej Betramky Ivana, vtedy ešte Macháčková. Vila na Bertramke sa stala aj domovom Gottovych najmladších dcér. V posledných rokoch života Karla Gotta, keď už bola prepísaná na jeho ženu Ivanu, prešla vila rekonštrukciou. A Ivana Gottová musela Karlovi pred smrťou sľúbiť jednu dôležitú vec, a síce že z vily neodíde.

Prvé zábery z Betramky od smrti Gotta, pozrite, čo ukázala Ivana!

Po smrti Karla Gotta sa Ivana zavrela za múrmi legendárnej Bertramky, a až teraz, takmer dva roky po jeho odchode,  dovolila svojej kamarátke, herečke Michaele Kuklovej zverejniť prvé zábery z ich domu. Zábery nafotila samotná Ivana a Michaela k nim na sociálnej sieti pripísala toto: "Tieto fotky z Bertramky sú fotené Ivankou (Ďakujem) pre vás, moje spriaznené duše, aby ste sa pokochali výhľadom, ktorý Karel Gott tak miloval. Krásny víkend, milí, odo mňa, Ivanky, dievčatiek aj feneček a určite aj od Karla."