Bola prvá a jediná, ktorá dostala božského Karla Gotta (†80) do chomúta, ale napriek tomu alebo možno práve preto nikdy nebola  príliš obľúbená ani u jeho priateľov, ani u jeho fanúšikov. Po smrti svojho muža si však Ivana Gottová získala priazeň jeho fanúšikov tým, že s nimi začala komunikovať prostredníctvom sociálnej siete a čas od času im zvykla oznámiť novinky spojené s menom Karel Gott.

Mnohé Ivanine plány nabúrala pandémia korony. Pre ňu musela byť odložená slávnostná premiéra dokumentárneho filmu Karel, aj spomienkové koncerty, na ktorých mala byť hviezdou ich dcéra Charlotte. Nedávno však Ivana potešila fanúšikov Karla Gotta dobrou správou.

"Milí priaznivci môjho manžela, s veľkou radosťou vám dnes prvýkrát môžem ukázať obálku autobiografie Karla Gotta" Moja cesta za šťastím ". Tento výstižný názov si manžel zvolil sám, rovnako ako titulnú fotografiu Lenky Hatašovej," napísala Ivana.

Čím vdova Ivana vytočila fanúšikov Karla Gotta?

 

"Knihu, ktorú Karel dopísal ešte za svojho života, nájdete v českých kníhkupectvách 14. júla 2021, v deň jeho nedožitých narodenín," spresnila vdova. Na Slovensku si fanúšikovia budú môcť knihu kúpiť o týždeň neskôr. Ivana prezradila, že kniha sa tlačí v Banskej Bystrici, čo slovenských fanúšikov obzvlášť potešilo, a ponúkla aj malú "ochutnávku", keď ukázala, ako vyzerajú vytlačené prvé tri kapitoly. Lenže ako to už býva, človek sa všetkým nezavďačí a časť Gottových priaznivcov si Ivana zase pohnevala. Pozrite sa v GALÉRII, čím Ivana vytočila fanúšikov Karla Gotta.