Pozrite si aj veľkú FOTO GALÉRIU: Celebrity medzi bežnými návštevníkmi

Na španielskom ostrove Tenerife plesala komunita tamojších Slovákov a Čechov, ale z rodnej krajiny prileteli aj celebrity. Na javisku sa vystriedali Peter Nagy (64), Michal David (62) aj niekdajšia vokalistka Karla Gotta Dasha (41) a v dave hostí sa bavili dve najslávnejšie české vdovy.

Niekdajšia prvá dáma Dagmar Havlová (70) prevzala šek pre svoju nadáciu a napriek tmavým šatám bola neprehliadnuteľná aj Ivana Gottová (47) s dcérami. Úvahy o tom, že čaká ďalšie dieťa, sa ukázali ako neopodstatnené.

Špeciálny galavečer nebol určený len pre česko – slovenskú komunitu. Zúčastnili sa tiež významné osobnosti politického a spoločenského života kanárskeho ostrova. Nechýbali ani veľvyslanci oboch krajín v Španielsku. Za slovenskú stranu Juraj Tomaga a za Česko Ivan Jančárek.

PLUS 7 DNÍ sa podarilo zistiť, že výraznou finančnou injekciou ples podporil český milionár Richard Chlad (60), ktorý na ples priletel s partnerkou Annou Marie Kánskou (29). Zarážajúce je, že najznámejšia obyvateľka a propagátorka Tenerife Zuzana Belohorcová mala v čase konania akcie iný program.

Pozrite si aj veľkú FOTO GALÉRIU: Celebrity medzi bežnými návštevníkmi <br>