Bývalá moderátorka Zuzana Belohorcová (47) a jej český manžel Vlasta Hájek (47) zakotvili na slnečnom ostrove Tenerife, kde rozbehli vlastnú realitnú kanceláriu. Radosť im okrem úspešného biznisu robia deti, syn Nevio (9) a dcéra Salma (13). Tá si začiatkom februára sfúkla sviečky na torte pri príležitosti svojich narodenín.

"Oslava Salminkiných 13 rôčkov bola komorná, v kruhu tých najbližších, v príjemnom prostredí pri západe slnka. Presne tak, ako si to Salminka priala. Ľúbime ťa, láska naša a prajeme všetulinko len to naj,“ napísala vtedy rozcítená mama Zuzana na sociálnej sieti.

FOTO z narodeninovej oslavy Salmy v GALÉRII.

Salma má talent na tanec aj spev, svoje umenie sa nehanbila predviesť s mamou v šou Tvoja tvár znie povedome či na veľkolepej párty k prvému výročiu realitnej kancelárie Tenerife real svojich rodičov. "S Vlastom sme radi, že dostala z každého z nás to naj, po tatinkovi má zdravé sebavedomie, priebojnosť a dravosť. A po mamine je citlivá, úctivá, milá, s pozitívnym pohľadom na život a s umeleckými sklonmi,“ vyjadrila sa o svojej dcére bývalá moderátorka. Školáčka sa zrejme tiež vybrala v influencerských šľapajach svojej slávnej mamy, na sociálnej sieti ju totiž už sleduje takmer 13-tisíc ľudí.

Množstvo záberov so Salmou zdieľa aj Belohorcová a nedá sa prehliadnuť, že jej dcéra sa za posledné mesiace poriadne zmenila. Na jednej z najnovších fotiek spolu pózujú v lietedle a ako Zuzana ohlásila, mama s dcérou vyrazili na spoločný výlet. Vzhľad Salmy mnohých prekvapil, 13-ročná slečna sa totiž predviedla s líčením.

Keďže má prirodzene blond obočie aj mihalnice, s tmavými je na nespoznanie. "Zo Salminky sa stáva krásna mladá dáma,“ "Neskutočné, ako rýchlo to letí a Salminka dozrieva v krásnu mladú slečnu. Nedávno bola malé dievčatko,“ či "Kde je to malé dievčatko? Krásna slečna,“ znie len pár z množstva komentárov, ktoré reagujú na premenu Belohorcovej dcéry.

FOTO nalíčenej Salmy v GALÉRII.

Ako vysvitlo, Zuzana a Salma si to namierili do Prahy. Odtiaľ už stihla na internete aktívna školáčka predviesť vlasy po návšteve kaderníckeho salónu aj dlhé upravené nechty. Nový účes Belohorcovej dcéry si pozrite v GALÉRII.