Prvé dieťa bolo šok, hviezda plavovlasej moderátorky Barbory Rakovskej (34) začala stúpať, keď zistila, že je tehotná. Ako mladé žieňa porodila Tomimu Popovičovi dcéru Amiu, ktorá má dnes deväť rokov. Hudobníka si však nikdy nevzala, až prišiel rozchod. Na ďalšie dieťa si moderátorka musela počkať.

V roku 2018 sa Barbora vydala za komunálneho politika Ľuboša Krajčíra (34) a zmenila si priezvisko. Čoskoro však prehovorila o citlivej téme, ktorá trápi mnohé ženy. Aj keď si veľmi želala ďalšie dieťa, nedarilo sa jej otehotnieť. "Musím povedať, že som si nikdy nemyslela, že si o tom niekedy nerozhodnem sama alebo ako by som to inak povedala. Nechcela by som sa asi do týchto tém púšťať. Sú to témy, ktoré prežívam. Som šťastná, že mám aspoň jedno dieťa ,"prezradila Barbora pre jojkársky Top Star.

No trápenie netrvalo večne. Deň pre sviatkom zamilovaných prišla Barbora s veľkou novinou. „Milí kolegovia, chcela som vám povedať, že v lete sa asi neuvidíme,“naznačila najprv v rádiu, v ktorom pracuje. Hneď nato zverejnila na sociálny sieť jasný dôkaz, že je v očakávaní. "Pôvodne som sa chcela odfotit s bocianom, ale zistila som, že doma žiadneho nemáme. Nevadí, na zakrytie istých partií, ktoré už vidno, poslúžil aj medveď. Takých doma máme viac. Ale čo máme doma momentálne, to je veľká pokora a radosť z toho, že príroda je skrátka najväčší zázrak. My sa tešíme, že nás bude o jedného viac," napísala Krajčírová.

Aktuálne FOTO Barbory aj jej dcéry Amie, ktorá neskutočne vyrástla, nájdete v GALÉRII