Toľko plesovej smoly, čo sa Ivete Malachovskej (54) lepí na päty, nemá hádam žiadna žena v našej krajine. Moderátorka jednoducho vyfasovala talent šliapnuť vedľa. Zvlášť, ak sa vyberie na prestížny Ples v opere, o ktorom organizátori radi prízvukujú, že je aj dobročinný. Ivete však ku cti slúži, že vďaka nej nie je na Plese v opere nikdy nuda.

FOTO z Malachovskej šialenej plesovej minulosti TU

V čerstvej pamäti máme natrieskaný dekolt, ktorý si do historickej budovy Slovenského národného divadla "zobrala" tmavovláska v roku 2016. Páni si síce tešili, no experti na protokol pri pohľade na ňu lapali dych. Jeden ročník sa Malachovská stala gýčovou "volánikovou kráľovnou" a aby ďalší rok predišla rovnakému módnemu faux pas, róbu na Ples v opere si objednala o renomovaného módneho dizajnéra. Zbytočne.

Pre zmenu totiž zlyhal jej kaderník. Vlasový štylista sa chcel predviesť a z vlasov moderátorky vyrobil hypermoderné dielo bez toho, aby bral do úvahy jej osobnosť.

 

Prípravy na poslednú chvíľu?

Rok 2020 sa do histórie plesových prešľapov zapíše hrubými písmenami. Ivete Malachovskej priamo na červenom koberci v čase, keď na ňu bolo namierených množstvo kamier a fotografov, začala padať plesová sukňa. Moderátorka sa doširoka usmievala, no spoločenská katastrofa napriek tomu nastala. Sukňu síce udržala, ale počas urgentných úprav musela odhaliť intímne partie na bruchu.

FOTO životného prešľapu Ivety Malachovskej TU 

Ako sa to mohlo stať? Zdá sa, že výber plesových šiat riešila Iveta na poslednú chvíľu. V decembri odletela s manželom do Anglicka, kde si na Old Trafforde plnili sen a pozreli si futbalový zápas Manchestru. No nebola to ich jediná cesta. Po Novom roku sme ju zastihli na viedenskom letisku, ako sa s manželom, operným spevákom Martinom Malachovským, vracali zo zahraničia s veľkými kuframi.

Iveta Malachovská sa aj s manželom Martinom len pred pár dňami vrátila z ciest. Takto sme ich pred Plesom v opere nafotili na letisku vo Viedni.
Iveta Malachovská sa aj s manželom Martinom len pred pár dňami vrátila z ciest. Takto sme ich pred Plesom v opere nafotili na letisku vo Viedni.
Zdroj: MARTIN DOMOK

Prečítajte si tiež: