Tip na článok
Natália Kisková

Ďalšia svadba u prezidenta? Dcéru Andreja Kisku zbalil bohatý Viedenčan so slabosťou na prezidentských potomkov

Natáliu Kiskovú (28) zbalil bohatý Viedenčan, ktorý má povedomé priezvisko. A to nie je všetko.

Galéria k článku (13 fotografií )
Na snímke z¾ava dcéra prezidenta SR Natália Kisková, prezident SR Andrej Kiska a syn prezidenta SR Andrej Kiska mladší poèas pódiového rozhovoru na Konferencii Forbes 30 pod 30 v Bratislave 17. apríla 2018. FOTO TASR – Dano Veselský
Z¾ava v pozadí: Šéfredaktor magazínu Forbes Slovensko Juraj Porubský, dcéra prezidenta SR Natália Kisková (Head of HubHub), prezident SR Andrej Kiska a syn prezidenta SR Andrej Kiska mladší (partner fondu Credo Ventures) v rozhovore poèas celodennej konferencie Forbes 30 pod 30 - festival biznisu a inšpirácie, v priestoroch Starej tržnice. Bratislava, 17. apríl 2018. Foto: SITA/¼udovít Vaniher
Mladí, krásni, bohatí: Ledecká s priateľom, hokejistom Marcinkom, kolegom Bauerom a Natáliou Kiskovou. Obe sú v šatách za tisícky eur.

„Mám niekoho, s kým sa stretávam už dlhšie. Nemôžem povedať, či je to priateľ. Zatiaľ neviem, či to je vážne. Je cudzinec, ale nepoviem odkiaľ. To je moje tajomstvo,“ váhala ešte vlani v lete Natália Kisková (28). Ukázalo sa, že vážne to bolo. Minulý týždeň totiž na bratislavskú konferenciu o startupoch nezavítala sama. Naopak, vyzeralo to tam ako na rodinnej párty Kiskovcov. Na pódiu rečnila Natália, brat aj otec Andrej. Z publika ich mlčky sledoval tajomný, dobre oblečený muž s okuliarmi, ktorý sa posadil hneď vedľa Natáliinej matky Márie.

Michael Schuster, nový priateľ Natálie Kiskovej, sa na akcii v Bratislave posadil vedľa jej matky.
Michael Schuster, nový priateľ Natálie Kiskovej, sa na akcii v Bratislave posadil vedľa jej matky.
TV MARKÍZA / SMOTÁNKA

Prezidentova dcéra potom už len potvrdila, čo si podaktorí v sále mysleli. „Je dnes aj tu, ale nikto ho nepozná,“ podotkla o novom partnerovi pre markizácku Smotánku. Viac už o Michaelovi prezradiť nechcela.

Zvláštna prezidentská slabosť

Lenže chybička sa „vlúdila“. Verejnosť na Slovensku mladého muža skutočne nepozná, to sa však nedá povedať o našich západných susedoch. Vďaka tomu sa nám podarilo zistiť, že nádejný zať Andreja Kisku nosí tiež „prezidentské“ priezvisko. A to zďaleka nie je jediná náhoda. Rodený Viedenčan Michael Schuster má sám politické ambície a, čo sa nedá nevšimnúť, jeho slabosťou sú potomkovia slávnych politikov. Klestil, Kennedy, Sarkozy, mená s povedomými menami sa mladíkovi akosi stále pletú do cesty. Ako je to možné?

Michael Schuster, nový priateľ Natálie Kiskovej.
Michael Schuster, nový priateľ Natálie Kiskovej.
INTERNET
Michael Schuster v roku 2013. Na ruke nosil ešte obrúčku.
Michael Schuster v roku 2013. Na ruke nosil ešte obrúčku.
INTERNET

Čo má Kiskovej nová láska spoločné so synom bývalého rakúskeho prezidenta Thomasa Klestila? Čo prevratné sa Michaelovi podarilo na rakúskej politickej scéne? A ako sa s Natáliou vlastne dal dohromady? To všetko sa dozviete v aktuálnom čísle PLUS 7 DNÍ, ktoré je práve v predaji.

Nové číslo Plus 7 dní
Nové číslo Plus 7 dní
Plus 7 dní
VIDEO Plus 7 Dní