Zmena je život! Vo februári 2017 zasiahla šoubiznis pikantná správa, a to , že vtedajší ženatý generálny riaditeľ RTVS Václav Mika (58) čaká s mladou milenkou Kristínou Maturovou (34) dieťa. Vzťah do poslednej chvíle obaja tajili. Mika sa nakoniec po dvadsiatichdvoch rokoch manželstva s Andreou bez škandálov rozviedol.

Dnes je z neho hrdý otec, ktorému sa v lete v roku 2017 narodila prvorodená dcéra Miška a v septembri minulý rok mu priateľka porodila ich druhé dieťa - dcérku Marisu. Po narodení druhého potomka mal Mika oveľa menej pracovných aktivít, a tak si rolu otca užíva naplno. Rovnako ako pri prvej ratolesti , ani teraz mu nerobí problém dcérku prebaliť, vstať k nej v noci a postarať sa o ňu. Obľubuje aj kočíkovanie o čom  sa nedávno presvedčil aj reportér PLUS 7 DNÍ . Bývalého mediálneho manažéra dvoch televízií i rádia stretol v centre hlavného mesta, kde spolu s partnerkou kráčal v poobedňajších hodinách ulicami mesta. Bolo vidieť, že mali dobrú náladu.

Fotografie Mikovej rodiny z prechádzky nájdete v našej GALÉRII

Mika bol nahodený v modrom saku a bielej košeli s rifľami  a hrdo tlačil šedý kočiar, v ktorom vozil ešte nedávno aj ich prvorodenú dcéru Mišku. Ako vidieť na prehnaný luxus, akým sa chvália mnohé známe tváre, ktoré ratolestiam doprajú aj viac kočiarov, si zjavne nepotrpí.  Vystačia si aj so "starým". Popri Mikovi kráčala jeho o 24 rokov mladšia priateľka, oblečená v športovom outfite a obuté mala šľapky. Rodičia sa do ulíc vybrali bez akejkoľvek tašky či kabelky, akoby sa len na chvíľu vybehli vyvetrať. Jediné, čo prekvapilo bolo, že po ich boku chýbala ich staršia dcéra. Je možné, že Miška, ktorá pred pár dňami oslávila štvrté narodeniny, chodí už do škôlky, a tak ju rodičia išli iba vyzdvihnúť.

 

Fotografie Mikovej rodiny nájdete v našej GALÉRII