V zámočku neďaleko Bratislavy bolo dnes rušno. A nielen kvôli tomu, že v niekdajšom Pálffyovskom sídle, ktoré majitelia kompletne zrekonštruovali, prebiehajú dokončovacie práce. Kaštieľ je stále plný desiatok pracovníkov, aby do nadchádzajúcej soboty všetko doladili. Práve cez víkend tu totiž vstúpi do manželského stavu raper Patrik Rytmus Vrbovský (42) a jeho vyvolenou sa stane bývalá finalistka Miss Universe SR a moderátorka Jasmina Alagič (29), s ktorou sa zblížil pred vyše rokom.

Ako vládna delegácia

Do zámočku v Pezinku vedie dobový most, pred ktorým sa dnes pred obedom zhromaždilo niekoľko ľudí. Asi najviac kričala z davu sivá eminencia slovenského šoubiznisu Gabriela Drobová. Tá manažuje Jasminu a nie je tajomstvom, že chystá aj jej veľký deň. Svadobný obrad s následnou hostinou plánujú vo vynovenom pezinskom kaštieli. Zrejme preto, že pôjde o jeden z prvých sobášov, ktorý sa tu odohrá po rozsiahlej rekonštrukcii.

Pred objektom sa zjavili s Drobovou obaja snúbenci, pravdepodobne, aby si prešli posledné detaily sobotného dňa. Tie sú zatiaľ utajené. Predpokladáme však, že obrad neprebehne, aj vzhľadom na nevestine moslimské vierovyznanie, v miestnej kaplnke. Ako najideálnejšie sa javí zámocké nádvorie, ktoré budú majitelia musieť pokryť svadobným kobercom. Nie je však jasné, čo sa stane v prípade nepriaznivého počasia.

S VIP ochrankármi

V skupine, ktorá sprevádzala Rytmusa, Jasminu a Gabrielu Drobovú, sme spoznali aj povedomé tváre. Tie vídavame na  tých najväčších celebritných akciách, kde sa starajú o ich bezpečnosť a pokojný priebeh. Je teda zrejmé, že nevesta a ženách nič neponechali náhode a náhodný fanúšik sa na ich svadbu ľahko nedostane. Skupina dnes strávila v útrobach kaštieľa niekoľko hodín, ale ako to celebritný svadobný cirkus ovplyvní, uvidíme v sobotu.

Viac fotografií návštevy Rytmusa a Jasminy v zámočku nájdete v galérii.