Známa modelka Andrea Verešová (40) je vo svojom odbore profesionálka, ale v iných umeleckých sférach si až tak neverí. Sama to otvorene priznala po tom, čo ju oslovila televízia JOJ na účinkovanie v novej šou Zlatá maska. Hoci tento zábavný program žne úspechy po celom svete a pred pár dňami odštartoval aj u nás, Miss Slovensko 1999 sa medzi zamaskované hviezdy netrúfala zaradiť. Nezlomil ju ani luxusný honorár.

 

Najdôležitejší je imidž

Verešovú mnohí berú ako ženu, ktorej sa darí na všetkých frontoch. Má dokonalú rodinu, postavu i pracovné úspechy. Darí sa jej vo všetkom, čoho sa chytí. Aspoň tak by sa to mohlo na prvý pohľad zdať. No aj ona má svoje slabé stránky, ktoré nerada odhaľuje. A tou je najmä spev. Ponuku nôtiť v relácii Zlatá maska, v ktorej sa predstavujú slovenské i české hviezdy, preto odmietla. Odhodlala sa zasadnúť iba medzi celebritných detektívov Michala Hudáka (51), Jakuba Prachařa (37), Libora Boučka (39) a herečku Jiřinu Bohdalovú (89). V šou sa však objaví len raz.

Za svoje účinkovanie medzi „porotcami“ dostala Andrea slušný honorár. Podľa našich informácií išlo o štvormiestnu sumu. „Verešová za účasť v porote vzala zhruba 2 500 eur,“ dozvedeli sme sa od zdroja pôsobiaceho v zákulisí šou. A to  známa modelka mohla zarobiť oveľa viac. „Samozrejme, najskôr ma oslovili, aby som bola jednou z masiek. Zľakla som sa, pretože sa necítim na speváčku ani na také výkony, aké podávali masky,“ netajila Andrea obavy, ktoré jej nezabránili zobrať iný kšeft „Povedala som, že ako porotkyňa si to rada vyskúšam, to by ma bavilo.“

Ak by náhodou slovenská modelka spievala falošne, pred oboma národmi sa mohla poriadne strápniť. To zjavne nemienila riskovať. Okrem toho ju odrádzal fakt, že o kvalite šou nebola presvedčená. „Keď som počula, o čom to je, povedala som si, že to bude jedna veľká hlúposť. Ale potom som bola veľmi milo prekvapená. Vygooglila som si americkú verziu, ktorá vyzerala fantasticky. Masky tomu dodávajú punc tajomna,“myslí si dnes Andrea, ktorá si ako súťažiaca mohla finančne prilepšiť oveľa viac. „Každá maska má za jedno kolo účinkovania v šou zhruba 2 500 eur, čím dlhšie v šou je, tým má väčší honorár. Víťaz si tak príde na slušný balík,“povedal náš zdroj.

Pokračovanie na ďalšej strane...