Brali sa v marci 2007, pár predtým tvorili rok. Lásku Verešovej a Volopicha nedokazujú len obrúčky na prstoch, vzišli z nej dve krásne deti. Česko-slovenská dvojica sa teší z dcéry Vanessky (14) a syna Danielka (12). Rodinka strávila Silvester aj úvod nového roka v slnkom zaliatom Dubaji.

Andrea odtiaľ zverejnila romantickú fotku, na ktorej ju manžel Daniel drží na rukách. K záberu na Instagrame pripojila silné vyznanie. ,,Si môj bezpečný prístav. Si dôvod, prečo sa ráno zobúdzam. Dal si môjmu životu zmysel. Keď som ťa videla prvýkrát, hneď som vedela, že budeš otcom mojich detí . Si tá najlepšia časť mňa. Držíš ma nohami na zemi, keď si lietam v oblakoch a dodáváš mi silu, keď si neviem rady,“ napísala o svojom manželovi modelka.

Zamilované FOTO Verešovej a Volopicha nájdete v GALÉRII.

,,Si moja spriaznená duša. A aj keď nie je vždy všetko ideálne, viem, že sa na teba môžem spoľahnúť a vždy nás budeš ochraňovať . Si môj poklad, ktorého sa nikdy nevzdám,“ dodala Verešová, ktorá tak Volopichovi vyznala lásku pred svojimi 410-tisíc fanúšikmi na sociálnej sieti. Zamilovaní manželia prežívajú rozhodne pokojnejší január ako presne pred rokom.

Internetom sa totiž krátko predtým začalo šíriť sexideo z hotelovej izby, pričom tváre jeho hlavných aktérov nápadne pripomínali práve Verešovú s Volopichom. Modelka tvrdila, že ide o podvrh a zábery vznikli videomontážou. Viac o škandále si prečítate tu: