Leia sa narodila Ivane a Mariánovi Gáboríkovcom minulý rok. S jej krstom však trochu vyčkávali a nechali si ho až na tieto dni. Svoju druhú dcérku pokrstili v spoločnosti najbližších počas prvej júnovej nedele.

FOTO z krstín malej Leii nájdete v GALÉRII

„Leia, nech ťa láska, radosť a čistota tohto dňa sprevádzajú po celý život,“ šťastná Ivana napísala na Instagram. Z tohto veľkého sviatku zverejnila niekoľko fotografií. Celá rodinka si na krst zvolila najmä oblečenie v bielej farbe a vyzerali spolu rozkošne. Okrem malej princeznej pútala pozornosť hrdá maminka, ktorá mala nežne pôsobiaci model v letnom prevedení.

Hneď po krste čakala na Gáboríkovcov druhá oslava. Keďže obe ich dcéry mali v máji narodeniny, rozhodli sa spojiť krstiny s ich party. Ivana a Marián ju už tradične pripravili vo veľkolepom štýle. Celebrity si v posledných rokoch obľúbili robiť večierky pre ich ratolesti ešte okázalejšie, ako keď si ich organizujú pre seba. Takýmito oslavami je známa napríklad Dominika Cibulková a nedávno podobne veľkú party pre svoje dcérky robili aj Monika Bagárová a Lucia Mokráňová.

V ničom preto nezaostávali ani Ivana s Mariánom. Tí pre dcérky zorganizovali rodinné stretnutie na počesť ich sviatkov v nádhernom prostredí záhrady. Tam na dievčatá čakal nafukovací hrad, rozprávková guľa, v ktorej lietali balóniky a množstvo ďalších prekvapení. Celá výzdoba bola ladená do jemných farieb. Dominovala biela a popri nej mali ozdoby pastelových odtieňov. Nadšenie neskrývali nielen malé oslávenkyne Leia a Bella, ale ani ich rodičia. Pri pohľade na tú krásu sa ani nemôžeme čudovať.