Ajkeď pozícia tejto východniarky je v slovenskom šoubiznise stále nejasná, všetci vieme, o koho ide. Vieme, ako kedysi Silvia Kucherenko (34) vyzerala, s kým chodila, s kým sa kamarátila a že nakoniec sa aj vydala.

Do oka padla ukrajinskému podnikateľovi Sergejovi Kucherenkovi, ktorý skončil pred vyše desiatimi mesiacmi vo vyšetrovacej väzbe a čelí obvineniam z finančných machinácií. Vyzerá to na niekoľko rokov za mrežami, no blondínka stojí pri svojej láske. A kým Silvia čaká na Sergeja v rodných Michalovciach, dni si kráti aktivitou na sociálnych sieťach.

Z rodinného domu vo východoslovenskom meste ukazuje cez internet, že jej život je ešte stále „fabulous“!

Ako uvariť segedínsky

Celý život sa prezentuje ako úspešná modelka, ktorá lieta po celom svete, no doteraz sme nevideli žiadnu jej významnejšiu kampaň či výstupy z týždňov módy v Miláne, Paríži, Londýne či New Yorku.

Tváriť sa, že mám kalendár, to na úspešnú modelku, bohužiaľ, nestačí. No pokým si manžel Silvie Kucherenko neočistí meno, Silvia sa v tvrdom svete šoubiznisu presadzuje sama. Predovšetkým na sociálnych sieťach. Silviin profil mnohí sledujú s nadšením, vždy v očakávaní, čo zase vybalí. Najnovšie inšpiruje gazdinky, ktorým nepomohli recepty z kuchárskych stránok. Kucherenko totiž predvádza, že nie je len taká obyčajná kráska.

„Pripravila som kuracie mäso, ktoré som nakrájala na rezance a urobila som si pác,“ opísala, ako pripravuje pre syna Alexandra drobné vyprážané rezančeky. Že to s gastronómiou myslí vážne a naozaj jej to ide, dokázala aj pri príprave segedínskeho guláša. Marinádu už vynechala. „Hlavnou zložkou je kyslá kapusta,“ začína východniarka ľubozvučnou slovenčinou a blysne sa na videu aj hovoreným slovom. „Nakrájame kapustu a necháme to prevrieť,“ končí svoje video nečakane. Napätí diváci, ktorí si chcú uvariť segedínsky à la Kucherenko, musia ďalej už len improvizovať.

Zdroj: Facebook

V pozadí jednoduchý antikorový drez a kuchyňa ako zo švédskeho nábytkárskeho domu nie je to, čo by fanúšikovia túžili vidieť. „Kedysi to bol Paríž a Dubaj, dnes je to iba dedinská zábava,“ ponosuje sa Silviin fanúšik, napriek tomu každý deň čaká na nový príspevok. Vo veľkej konkurencii sa dá zaujať jedine niečím výnimočným a iným.

Priemerné videá od Michalovčanky si však mnohí jednoducho musia pozrieť. Aj keď si modelka myslí, že počet videní sa rovná počtu fanúšikov, musíme konštatovať, že to tak nie je.

Skúšala to ako blogerka

Majiteľka najväčších šoubiznisových pier chcela na internete zaujať už všeličím. Napríklad mejkapovými trikmi. Veď takto sa presadila kopa beauty blogeriek, dokonca aj taká Kim Kardashianová, ktorá na tom zarába milióny.

Tak prečo by to u nás nemohlo vyjsť aj jej. Sadla si Kucherenko k toaletnému stolíku, schytila maskaru a bronzer a začala nanášať líčidlá. A niekoľkým ženám sa jej video aj páčilo. Silvia medzitým prezentovala svoju kozmetickú výbavu, aby bolo jasné, že jej má plnú škatuľu. Okrem mejkapu sa pochválila novou blond hrivou, ktorú dostala za promovanie salóna.

Dokonale natočené lokne odrovnali nejedného sledovateľa. Maximálne nadšenie však zožal kostým, ktorý predviedla na Halloweene. Ako keby sa snažila napodobniť nemeckú modelku Heidi Klumovú, ktorá už roky vedie v predvádzaní profesionálnych kostýmov. Teraz sa blížia Vianoce, a tak očakávame ďalší živý prenos z Michaloviec.

Azda sa dozvieme, aké luxusné kúsky si modelka nájde pod stromčekom, či Ježiško donesie hermésku z niečoho ježovitého. Veď uvidíme na Instagrame.