Už sú konečne svoji! Vo štvrtok poobede sa v eventovej galérii v Prahe konala dlho očakávaná svadba novopečeného kráľa českého MMA Karlosa Terminátora Vémolu (37), ktorý si za manželku zobral silikónovou slovenskú krásku Lelu Ceterovú (33). Na česko-slovenskej veselici nechýbali známe tváre z oboch krajín či netradičné prekvapenia v podobe živých darčekov. Čerství manželia sa napriek dokonale pripravenej hostine nevyhli aj menšiemu trapasu.

Pod holým nebom

Snúbenci veselicu označovali od začiatku za svadbu storočia a MMA zápasník na nej rozhodne nešetril. Stála ho zhruba 80 tisíc eur a všetko mali naplánované do posledného detailu. Celú svadbu organizoval ženích - od jedla, cez loď až po muziku. Iba výzdobu nechal na Lele. Tá bola bielo- zlatá, kde dominovali biele kvety, a nechýbali aj krištáľové svietniky so viečkami.

Nevesta sa podľa tradície chystala doma vo Vémolande. Na sociálnej sieti dokonca ukázala svadobnú bielizeň, ktorú si pod šaty aj s modrým podväzkom obliekla.

Ceterová mala na sebe mohutné biele šaty s dlhým závojom. „Čo sa týka šiat, tie boli špeciálne navrhnuté podľa mojich predstáv už vlani. Šili mi ich niekoľko mesiacov. Šaty museli prispôsobiť na moju pôvodnú váhu a miery. Sú biele a naozaj veľmi ťažké. Myslím si, že také už dávno nikto nemal. Veľmi sa mi páčia,“ priznala nám pred dvoma mesiacmi bývalá playmate, ktorá dala šaty ušiť aj svojej dcérke. Biele sa jej však nepozdávali, tak ju tesne pred obradom museli prezliecť do ružových. „Naša svadba bude iná ako ostatné svadby. Bude to nezabudnuteľný zážitok a užijeme si to,“ tvrdila nám Ceterová.

Na miesto obradu, ktorým je spomínaná galéria v Prahe, prišiel každý zvlášť. Ženích sa plavil loďou spolu so svojimi mužskými hosťami, čo bral ako svoju rozlúčku zo slobodou. Lelu na miesto sobášu doviezla biela limuzína. Pri kráčaní nevesty k oltáru hral saxafonista a spieval spevák Lelinu obľúbenú pieseň z Levieho kráľa. Áno si povedali snúbenci o 16 hodine pod holým nebom na pripravenom móle nad Vltavou, kde bol umiestnený oltár. Ich oddávajúcim bol herec Jíři Krampol. „Je to po prvýkrát,“ priznal známy Čech svoj debut. Po mladomanželskom prvom bozku nad hlavy hostí Karlos a Lela vypustili biele holubice.

Živá opica i trapas s tortou

Spolu s Karlosom si pre hostí Lela pripravila na hostine aj slávnostnú kvetinovú tabulu, kolotoč pre deti či nočný ohňostroj.  Pri svadobnom stole po pravej ruke novomanželom sedeli rodičia, po ľavej ruke deti - Lili a Rocky, ktoré má Karlos s Lelou, a vedľa nich Karlos Junior a Sky. Tie má zápasník z predchádzajúceho vzťahu. Zo známych tvárí na svadbe nechýbal herec Sagvan Tofi i partner Lucie Bílej Radek Filipi.


Okrem toho na veselici zaujala aj rómska kapela Romstar Vyškov, ktorí rozhýbali v sále každého. Na hostinu prišiel aj raper Patrik Rytmus Vrbovský, ktorý bol pre nevestu darčekom a mladomanželom zarepoval skladbu, kde sa to vulgarizmami iba hemžilo. To však nevestu nezaskočilo až tak, ako ďalšie Karlosove prekvapenie. Tým bola živá opica. „Je to úžasné. Je to i stres,“ okomentovala Lela pro Blesk svoj svadobní dar. Kvôli deťom a bezpečnosti by ale opicu doma nepovolila. „Bol to len taký žart. I preto som sa tak tvárila,“ tvrdila.

FOTO zo svadby v GALÉRII


Rôzne grimasy Lela strúhala aj pri krájaní ich luxusnej svadobnej torty. „Mali šesťposchodovú, najväčšiu aké je,“ dozvedeli sme sa od nadšených svadobčanov, ktorí boli svedkami aj menšieho trapasu. Vrchné poschodie torty Karlos pri krájaní neudržal a z taniera mu padol celý kus na zem. Nebrali to však tragicky, oni si to predsa môžu dovoliť. Ostalo im ešte päť poschodí.

Okrem torty si však všetci prítomní pochutnali aj na  svadobnom česko-slovenskom menu, ktoré pozostávalo z hovädzej polievky so zeleninou a rezancami, pečenej kačky s lokšou a kapustou a nechýbala ani sviečková. Novomanželia pripravili pre hostí aj špeciálnu drevenú truhlu určenú na finančné dary. Nič iného ako peniaze neprijímali a dúfali, že truhlica bude po svadbe plná.

Karlos daroval Lele opicu
Zdroj: instagram/karlos_terminator_vemola

Túžite po dome v Rakúsku? Možno tento bude prve pre vás!