Tento rok spolu oslávia piate výročie svadby, no spolu sú už takmer osem rokov. Napriek tomu, že muzikant Ondřej Brobohatý (38) a jeho manželka, modelka Taťána Gregor Brzobohatá (33) sú pracovne veľmi vyťažení, čas na seba si dokážu vždy nájsť. Svoje pracovné aktivity sa vždy snažili plánovať tak, aby mohli byť čím viac spolu. A teraz cez obdobie korona pandémie, keď je práce pomenej, si spoločné chvíle užívali o to viac.

Taťána a Ondřej pri svojej pracovnej vyťaženosti zatiaľ spoločného potomka neplánujú a ich názor na to nezmenila ani korona pandémia, počas ktorej prepukol babyboom. Taťáne a Ondřejovi však neprekáža byť spolu 24 hodín denne. V ich príjemnom byte majú dokonalý priestor na život aj na relax. Ich byt je priestranný a plný kvetov, majú tam všetko, čo potrebujú pre pohodlie aj pohodu. Taťána si rada oddýchne pri dobrej knihe, alebo si spolu s Ondrom pozrú zaujímavý film.

 

Tí si to vedeli zariadiť! Takto si žijú Ondřej a Taťána >>

Keďže Onďrej je muzikant, v ich byte nemôže chýbať klavír, pri ktorom nielen tvorí, ale sa aj perfektne odreaguje. A Ondro má doma aj vzácnosť - starý gramofón z roku 1973, na ktorom si prehráva vinylové platne. Ďalším jeho koníčkom aj relaxom zároveň je varenie. A keďže Ondřej varí dobre, obaja počas korony pribrali, ale potom mali ďalšiu spoločnú aktivitu - chudnutie. Taťána má v ich byte samozrejme dostatok priestoru na cvičenie, ake keď si potrebuje vyčistiť hlavu, ide si radšej zabehať von.